Balıkesir Çiçek Adası Satışa Çıktı! Sahibinden Satılık Ada

Türkiye'nin pekte alışkın olmadığı bir sahibinden ilanı sosyal medyada büyük yankı uyandırdı. Sahibinden satılık ada ilanı ile Balıkesir Çiçek adası satışa çıktı!

Emlak Haberleri 19.06.2019 - 11:30 15.07.2021 - 00:15 Serhat Karaman

Türkiye'nin pekte alışkın olmadığı bir sahibinden ilanı sosyal medyada büyük yankı uyandırdı. Sahibinden satılık ada ilanı ile Balıkesir Çiçek adası satışa çıktı!

Balıkesir'e bağlı olan Ayvalık Gömeç ilçesinin açıklarında yer alan Çiçek Adası satışa çıktı. Adaya hem Çin'den hem de Katarlılardan yoğun ilgi olduğu açıklanırken adayı satın almak isteyen kişilerin 105 milyon lirayı gözden geçirmesi gerekiyor. Sahibinden Satılık Ada İlanı Büyük Yankı UyandırdıBu alanda Türkiye'nin en çok tercih edilen emlak ilanları sitelerinden birine verilen satılık ada ilanı büyük yankı uyandırdı. 265 bin metrekarelik yüzölçümüne sahip olan ada 105 milyon liraya satışa çıkarıldı. Rekor fiyatla satışa çıkan adaya çok sayıda talip çıktığı açıklandı. 

Katarlılar Teklif Üstüne Teklif Veriyor! Satılık ada ilanına yabancı yatırımcılar yoğun ilgi gösterirken özellikle de Katarlılar "Türkiye'de ada sahibi olmak" fikrine oldukça kapılmış görünüyor. Adanın satışa çıkarıldığını öğrenen Ayvalıklılar  “Çok güzel bir ada. Yeşili, denizi ve nergisi ile keyifli bir ada. Satışa çıkarıldığını birkaç gün önce duyduk. Satın alan yatırımcı buraya değer katacak" diyerek ilandan memnuniyetlerini dile getirdi. Adanın toplam yüzölçümü 265 bin metrekare olarak açıklanırken içerisinde toplam taban oturum yüzölçümü 450 metrekare olan 3 adet bina olduğu öğrenildi. Adanın Ayvalık merkeze olan uzaklığı 12 kilometrel olarak açıklanırken Çanakkale İzmir yolu uzaklığı ise 3,5 km olarak ilanda yer aldı. Emlak365.com


Gelişmelerden Haberdar Olun

@