Balkondan Sigara İzmariti Attı, Çıkan Kavgada Komşusunu Kalbinden Bıçaklayıp Öldürdü!

Komşular arasında yaşanan balkondan aşağıya sigara izmariti atma kavgasında kan döküldü. Üst kat komşusu şikayet eden alt kat komşusunu öldürdü!

Balkondan Sigara İzmariti Attı, Çıkan Kavgada Komşusunu Kalbinden Bıçaklayıp Öldürdü!

Çok katlı binaların yaygınlaşması ile beraber komşular arasında yaşanan anlaşmazlıklar da artarken özellikle de üst katlarda oturan kişilerin balkondan sigara izmariti, saç ya da çöp atması gibi nedenlerle sık sık kavgalar yaşanabiliyor. Balkondan su dökülmesi, aşağıya su damlatan ıslak çamaşırların asılması gibi sorunlar havaların ısılması ve sıcak havadan kaçan kişilerin balkonlarda oturması ile daha da arttı.

Benzer bir kavgada İstanbul'un Kağıthane ilçesinde yaşandı. Kağıthane'de oturan iki komşu arasında balkondan aşağıya sigara izmariti atılması nedeni ile başlayan sözlü tartışma kısa sürede büyüyerek kavgaya dönüştü. Kendi balkonuna düşen sigara izmariti nedeni ile kavga eden alt kat komşusu kalbinden bıçaklanarak hayatını kaybetti.

ÜST KAT KOMŞUSUNUN BALKONUNA SİGARA İZMARİTİ ATTIĞI KOMŞU ŞİKAYETÇİ OLDU, KALBİNDEN BIÇAKLANARAK HAYATINI KAYBETTİ

Evinin balkonunda oturan 43 yaşındaki A.O. iddialara göre üst katta oturan komşusu K.B.Ç. ile kavgaya tutuştu. Üst kat komşusunun attığı sigara izmaritinin balkona düşmesi nedeni ile iki komşu arasında başlayan sözlü tartışma kısa sürede büyüyerek kavgaya dönüştü.

Kavganın büyümesi ile taraflar aşağıya indi ve apartmanın önünde yumruklu kavgaya tutuştu. İddialara göre bu esnada yanında getirdiği çakıyı çıkaran üst kat komşusu alt katında oturan 43 yaşındaki komşusunu kalbinden bıçakladı. Kavga anı an be an kameralara yansırken komşusu ile kavgaya tutuşan alt kat komşusunun bıçaklanma anı da görüntülerde yer aldı. Komşusunu bıçaklayan şahıs olay yerinden hızla kaçarken vatandaşların yaşadığı panikte kameralara yansıdı. Olay yerinden kaçan şahıs güvenlik güleri tarafından yakalanırken kalbinden bıçaklanan kişi ise yapılan müdahalelere rağmen hayatını kaybetti.

SONRAKİ HABER