Banka Borçlarının Yapılandırılması İçin Son Fırsat! Borç Kapatma Kredileri Devrede!

Bankalara borcu olan vatandaşlar için yılın son fırsatları sunuluyor. Borç kapatma kredisiyle kredi ve kredi kartı borcunuzu düşük faiz oranlarıyla yapılandırın…

Finans 24.12.2021 - 11:50 24.12.2021 - 11:51 Serhat Karaman

Bankalara borcu olan vatandaşların ödemelerini yaparken yaşadıkları zorlukların azaltılması ve daha kolay ödeme yapmalarının sağlanması için birçok banka uygun faiz oranları ile borç kapatma kredisi sunmaya devam ediyor. Her kesimden tüketici için sağlanan borç transferi kredisi kapsamında, kredi kartı, kredi borçları ve KMH gibi birçok borç türünde yeniden yapılandırma ve esnek ödeme planları oluşturulmaktadır.

Emeklilere Özel Borç Kapatma Kredisi

Türkiye’de bankalara kredi ve kredi kartı borcu olan kesimler arasında emekliler geniş bir yer tutuyor. Özellikle son dönemde artan fiyatlar karşısında bankalara borçlanma yoluna giden yüzbinlerce emekli, bu borçlarını ödemekte zorlanmaya başladı. Emeklilerin tüm kredi, kredi kartı ve KMH borçlarını yapılandırarak, 36 ay vade seçenekleriyle tek bir çatı altına toplayan Aktif Bank ise PTT desteğiyle Borç Transferi Kredisi veriyor.

Uygun faiz oranları avantajlı ödeme seçeneklerinden yararlanarak PTT’den emeklilere özel borç kapatma kredisi fırsatlarından yararlanabilirsiniz. Mevcut borçların ödenmesinde hesaplı finansman desteği sunan PTT, ayrıca maaşını PTT’ye taşıyan emeklileri için Aktif Bank N Kolay Emekli Kredisi fırsatlarından yararlanma olanağı da sunuyor. Yüzde 2,79’dan başlayan faiz oranlarıyla uygun borç transfer kredisinden tüm emeklilerin yararlanması mümkündür.

kredi-borc-yapilandirma

Kredi Kartı Borcunu Kapatmak İsteyen Akbank’a Koşuyor!

Taksitli Borç Transferi ile Akbank, diğer bankalara borcu olan vatandaşlara düşük faiz oranları ile yapılandırma desteği sunuyor. Diğer bankalara ait kredi kartı borçlarını Axess Kredi Kartı’na taşıyanlar, düşük faiz oranlarıyla ve masrafsız bir şekilde taksitli olarak borçlarını yeniden yapılandırıp kolayca ödeyebilecekler. 200 – 20.000 TL arasında belirlenen limitler kapsamında, 12 ay vade ile yüzde 1,80 faiz oranları uygulanmaktadır.

Garanti Bankası Borç Transferi Kredisi

Türkiye’nin önde gelen bankalarından Garanti BBVA, 36 aya varan vade seçenekleri ile borçlarını tek bir çatı altında birleştirmeyi kabul eden vatandaşlara uygun yapılandırma hizmeti sağlıyor. Farklı bankalarda bulunan bir veya birden fazla bireysel ihtiyaç kredisi, borç transferi ile yapılandırılarak Garanti üzerinde birleştirilecektir.

Düşük faiz oranları ve uygun vade seçenekleriyle borçlarını ödemekte zorlanan herkes için uygun miktarda kredi sağlanarak, vatandaşların borçlarını kapatmaları için finansman sağlanacak.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@