Banka Borcu Olan Emeklilere Bir Destek Daha! Denizbank Emeklilere Özel Transfer Kredi Fırsatını Duyurdu!

Emeklilere özel bankacılık hizmetleri ile dikkat çeken Denizbank yeni bir kampanyaya daha imza attı! Borcu olan emeklilere yeni fırsat! İşte detaylar…

Finans 22.04.2022 - 10:22 22.04.2022 - 10:24 Duygu Dilan Duman

Bankalara olan tüm borçlarını ve emekli maaşını Denizbank’a transfer eden emekliler, mevcut borçlarını çok daha avantajlı oranlarla ve küçük taksit oranları ile rahatça ödeme fırsatı elde edecekler. Emeklilere özel bankacılık hizmetleri ile öne çıkan Denizbank, Transfer Kredi ile emeklinin borçlarına en etkili çözüm önerilerini bir arada sunmayı başarıyor. Avantajlı oranlardan ve vade seçeneklerinden yararlanarak emeklinin 2022 yılında da bankalara olan borçlarını transfer ederek yapılandırma fırsatından yararlanması sağlanıyor.

Emeklinin Tüm Banka Borçları Denizbank ile Kapanıyor!,

denizbank-kentsel-dönüşüm-kredisi

Denizbank’ın Transfer Kredi kampanyası ile emekliklere özel kredi fırsatları sunulmaya devam ediyor. Emekliye özel koşullarda tüm banka borçlarının ve emekli maaşının Denizbank’a transfer edilmesi halinde küçük taksitler ile rahat bir ödeme planı hazırlanarak emeklinin bankalara olan borçlarının tamamen kapatılması hedefleniyor. Avantajlı faiz oranlarından da yararlanarak mevcut borçlarını kapatmak isteyenler kolay başvuru seçeneklerinden de faydalanarak borçlarını rahat rahat kapatabilecekler.

Emekliye Kefilsiz Borç Kapatma Kredisi!

Emeklilere kefilsiz Transfer Kredisi desteği sunan Denizbank, 36 aya varan vade imkânıyla da tüm banka borçlarının kapatılması için cazip seçenekler sunuyor. Son dönemde artan masraflar nedeniyle banka kredilerine ve kredi kartı kullanımı artan emeklinin artan borcunun rahatça kapatılmasına yönelik destekler devam ediyor.

Denizbank Emeklilere Özel Kredi ile Avantajlı Faiz Oranları!

Denizbank Transfer Kredi fırsatından yararlanmak isteyen emeklilere yüzde 1,82’den başlayan faiz oranları ile kredi verilmeye devam ediyor. 10.000 TL bir kredi için 36 ay vadede Transfer Kredisi talep eden emekliler için aylık 412,51 TL taksit oranı belirlenmiştir. Aylık küçük taksitlerle rahat bir ödeme planı elde edebilir ve tüm banka borçlarınızın kapanması için ayrıcalıklı seçeneklerden hemen yararlanabilirsiniz.

Kredi başvurusunda bulunacak emeklilerin banka borçlarını ve maaşlarını taşımaları yeterlidir. Başvurusu sırasında kredi başvuru formu, nüfus cüzdanı aslı ve fotokopisi, gelir belgesi ve son aya ait fatura gibi belgeler talep edilecektir.

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@