Bankadan Değil İnternetten Başvuru Yapana Sıfır Faizli 5.000 TL Kredi Garanti'de!

Garanti Bankası internetten başvuru yapan kişilere faizsiz kredi müjdesi verdi. Garanti Bankası faizsiz kredi nakit avans 5.000 TL kampanyası nedir?

Finans 16.06.2022 - 15:25 16.06.2022 - 15:35 Gülcan Özer

Bankalar son dönemde yeni taktik değişikliğine giderken nakit paraya ihtiyacı olan kişilere faizsiz kredi imkanı sunuyor. Yeni müşteri kapma yarışı içerisine giren bankalar uzaktan müşteri edinimi kampanyalarını nakit paraya ihtiyacı olan kişilere faizsiz kredi desteğine çevirdi. 

Bu bankalar arasına Garanti Bankası da katıldı. Türkiye'nin en büyük özel bankalarından biri olan Garanti Bankası uzaktan müşteri edinimi kampanyası ile müşterilerine faizsiz taksitli nakit avans desteği sağlayacağını açıkladı. Bu sayede paraya ihtiyacı olan kişiler Garanti Bankası müşterisi olmaları karşılığında nakit paraya faizsiz olarak kavuşacaklar. 

GARANTİ BANKASI 5.000 TL FAİZSİZ VE MASRAFSIZ TAKSİTLİ NAKİT AVANS MÜJDESİ VERDİ! 

Türkiye'nin en büyük özel bankaları arasında yer alan Garanti Bankası resmi internet sitesi üzerinden yapılan açıklamada "Garanti BBVA Mobil’den şubeye gitmeden müşterimiz olup, bireysel kredi kartı başvurusu yapın, başvurunuz onaylandığında 5.000 TL’ye varan faizsiz ve masrafsız Taksitli Nakit Avans’tan 6 ay taksitle yararlanın!" ifadelerine yer verildi. 

garanti bankası faizsiz kredi

Düzenlenen kampanyadan yararlanmak isteyen kişiler ilk olarak cep telefonlarına Garanti Bankası mobil şube uygulamasını indirecekler. Garanti BBVA mobil şube uygulamasını indiren kişiler daha sonra menüde yer alan uzaktan müşteri edinimi linkini tıklayarak bankanın müşterisi olmak için gerekli adımları takip edecekler ve işlemleri tamamlayarak bankaya gitmeden müşteri olma imkanından yararlanabilecekler. 

garanti kredi desteği

Mobil şube uygulaması üzerinden kimlik numarası ve cep telefonu numarasını giren kişiler, kişisel bilgilerini doldurup, son olarak kimlik belgelerinin resimlerini çekerek başvuru formuna ekleyecekler. Adım adım tüm işlemlerini tamamlayan kişiler 5 bin liraya kadar faizsiz taksitli nakit avans çekebilecekler.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@