Bankadan Satılık Müstakil Ev! 24 Bin Lira Ödeyene Ziraat Bankası Bahçeli Konut Satacak

Bankadan satılık gayrimenkul ilanları uygun fiyatları ile dikkat çekerken süreçte Ziraat Bankası'dan satılık köy evleri, müstakil ev ilanları ve bahçeli evler akıl almaz fiyatlarla ilk teklifleri bekliyor. Temmuz ayına özel olarak güncellenen ilanlarda sadece 24 bin liradan başlayan fiyatlarla Ziraat Bankası satılık müstakil ev ilanlarına yer verildi. Ziraat Bankası satılık gayrimenkuller ilanları için detaylar haberimizde.

EMLAK HABERLERİ 12.07.2021 - 17:10 12.07.2021 - 17:10 Emlak 365

Bankaların takibe düşen kredi miktarı rekor üzerine rekor kırarken yaşanan yükseliş sonrasında bankalar ellerindeki konutları elden çıkarabilmek adına akıl almaz satış fiyatları belirlemeye başladı. Bankaların bilançoları için büyük risk teşkil eden ve bankaların elden çıkarmak için aceleci davrandıkları gayrimenkuller piyasa fiyatının çok daha altına ucuz fiyatlarla satışa sunuldu. 

Türkiye'nin en büyük bankası olan ve kullandırmış olduğu kredi miktarı ile rekor kıran Ziraat Bankası satışa sunduğu icralık konutlar sayısı ile de dikkat çekerken yine bu konutlar için talep edilen satış fiyatları ile de takip ediliyor. Bankadan icralık satılık daire almak isteyen kişilere pek çok seçenek sunan Ziraat Bankası bahçeli ev almak isteyen kişilere de farklı şehirlerde pek çok seçenek sunuyor. 

ZİRAAT BANKASI SATILIK GAYRİMENKULLER: 24 BİN LİRAYA BAHÇELİ KÖY EVİ SATIŞ İLANI! 

Satılan ilanlar arasında bahçeli köy evi almak isteyen kişilere de pek çok seçenek sunulurken bunlardan biri de Şanlıurfa'ya bağlı olan Hilvan ilçesinde yar alan Bahçelievler Mahallesi için verildi. Toplam büyüklüğü 24 metrekare olarak açıklanan konut için 24 bin liralık satış fiyatı belirlenirken Mardin Midyat Mahallesi sınırları içerisinde yer alan 218 metrekare büyüklüğe sahip olan avlulu taş ev için de yine satış fiyatı olarak 24 bin lira belirlendi. 

ZİRAAT BANKASI'NDAN SATILIK EV NASIL ALINIR, ZİRAAT BANKASI SATILIK GAYRİMENKULLER İÇİN BAŞVURU NEREDEN NASIL YAPILIR?

Ziraat Bankası satılık ev ilanları bankanın resmi internet sitesi üzerinden ilan edilmekte olup tüm ilanlar için başvurularda yine bu site üzerinden kabul edilmektedir. Ziraat Bankası satılık gayrimenkuller ilanları listesine ulaşmak için BURAYI TIKLAYINIZ...

Yukarıda yer alan linki tıklayarak açılan ekranda gelen ilanları inceleyebilir, kendinize uygun belirlemiş olduğunuz ilan için teklif ver butonuna basarak satın almak için ilk adımı atabilirsiniz. Ancak sisteme giriş için ilk olarak kendinize en yakın Ziraat Bankası şubesini ziyaret ederek belirlenen satış fiyatının yüzde 6'sı olarak hesaplanan teminat tutarının yatırılması, sonrasında ise müşteri temsilcisi tarafından hazırlanan Gayrimenkul Satış Şartnamesi’nin her sayfasının imzalanması gerekmektedir. 

Ardından ise cep telefonuna gelen şifre ve kimlik numarası ile sisteme giriş yapabilir, konutu almak için teklif verebilirsiniz. Teklif verdiğiniz anda sayaç harekete geçecek, 30 dakika içerisinde yeni bir teklif vermesi halinde sayaç yeniden 30 dakikadan başlayarak geri sayacak, teklif veren kişi olmazsa ise bu durumda ise satın alma işlemi tamamlanacaktır.

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@