Bankadan Satılık Müstakil Ev İlanı Arayanlar Dikkat! Ziraat Bankası 293 M2 Bahçeli Evi 76 Bin 500 Liraya Satıyor

Ziraat Bankası satılık gayrimenkuller için Aralık ilanlarını güncelledi. Bankadan satılık bahçeli ev almak isteyenler için müstakil ev ilanı 22 bin 500 TL olarak belirlendi.

Emlak Haberleri 21.12.2021 - 12:50 21.12.2021 - 13:32 Gülcan Özer

Bankaların satılık ev ilanları düşük fiyatları ile büyük ilgi görmeye devam ederken Ziraat Bankası müstakil ev ilanları yapılan indirimlerin ardından daha cazip seçeneklerle satışa sunuldu. Ziraat Bankası satılık gayrimenkuller ilanları güncellendi. Türkiye'nin 81 ilinde yer alan ucuz arsa, işyeri, dükkan, depo, müstakil ev, apartman dairesi ve bahçeli müstaik ev ilanları yeni fiyatlarla satışa çıkartıldı. 

Türkiye'nin en büyük bankası olan ve kamu bankası statüsünde hizmet veren Ziraat Bankası düşük fiyatları ile icradan satılık ev ilanları arayan kişilerin de en çok tercih ettiği bankalar arasında bulunuyor. Bankanın 21 Aralık 2021 Salı günü itibari ile satışa sunduğu taşınmazların listesi de belirlendi. İcralık müstakil evler arayışında olanlar için beklenen ilanların detayları! 

ZİRAAT BANKASI İCRALİK MÜSTAKİL EVLER İLANLARI YAYIMLANDI! 

Vatandaşın bankalara olan kredi borçları her geçen gün artarken bankalarda Aralık ayının dolmasına sınırlı süre kala beklenen yılsonu indirimleri başladı. Banklaranı kredi borçlarına karşılık el koydukları konutlardan oluşan bankadan satılık ev ilanları bankaların sene sonunda bilançolarını temizlemek ve kredi alacaklarını konut satışlarını tamamlayarak kapatmak istemeleri nedeni ile her sene sonunda fiyat indirimleri ile haberlere konu oluyordu. 

ziraat bahçeli ev ilanları

Bu senede benzer ilanlarda artış görülürken özellikle de Ziraat Bankası tarafından verilen müstakil ev ilanları ilgi çekti. 

ziraat bankası satılık ev ilanları 21 aralık

BANKADAN SATILIK BAHÇELİ MÜSTAKİL EV FİYATI KAÇ TL?

Ziraat Bankası tarafından çok sayıda bahçeli ev ilanı satışa sunulurken icradan satılık müstakil ev fiyatları 22 bin 500 TL seviyesinden başladı. 

ziraat konya icralık satılk ev ilanı

Konya Hadim ilçesi Bademli Mahallesi sınırları içerisinde yer alan 293 m2 geniş bahçeli ev için belirlenen satış fiyatı ise 76 bin 500 TL olarak dikkat çekti. 

ziraat arsa satış ilanı 21 aralık

ZİRAAT BANKASI SATILIK ARSA İLANLARI DA YAYIMLIYOR! 

Bankadan satılık arsa almak isteyenler için Ziraat Bankası bu alanda da ilanlar yayımlıyor. Konya Hadim ilçesi Bademli Mahallesi sınırları içerisinde yer alan 1918 M2. büyüklüğe sahip olan arsa için satış fiyatı 4 bin TL olarak belirlenirken Ankara başta olmak üzere Türkiye'nin 81 ilinde yer alan farklı çok sayıda tarla içinde satış ilanı bulunuyor. 

ZİRAAT BANKASI'NDAN SATILIK EV, ARSA, TARLA, GAYRİMENKUL NASIL ALINIR?

Ziraat Bankası satılık gayrimenkuller ilanları bankanın resmi internet sitesi üzerinden yayımlanmakta olup ilana ulaşmak için TIKLAYINIZ... 

Açılan sayfada satışa sunulan taşınmazları inceleyebilir, yanında yer alan teklif ver butonunu tıklayarak süreç hakkında  detaylı bilgi alabilirsiniz.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@