Bankadan Satılık Müstakil Ev! İş Bankası 300 M2 Bahçeli Müstakil Evi 90 Bin Liraya Satıyor

İş Bankası satılık gayrimenkuller ve İş Bankası'ndan satılık hacizli araçlar için verilen ilanlar güncellendi. Kasım ayına özel olarak bankadan satılık müstakil ev, bahçeli ev ilanları!

Emlak Haberleri 15.11.2021 - 11:15 15.11.2021 - 11:15 Gülcan Özer

Bankalardan satılık ev ilanları Kasım ayına özel güncellenmeye devam ediyor. Yıl sonunun yaklaşması ile bankalar ellerindeki gayrimenkulleri yeni seneye devretmemek için çok düşük fiyatlarla satışa sunarken konut almak ve arsa yatırımı yapmak isteyen kişiler için büyük fırsatlar sunuluyor. 

Bankadan satılık gayrimenkuller için yeni ilanlar yayımlayan bankalar arasına İş Bankası da katıldı. İş Bankası satılık gayrimenkuller için Kasım ayına özel yeni ilanlar yayımlarken satılık apartman dairesi, dükkan, işyeri, depo, arsa ve tarla ilanlarının yanı sıra müstakil ev ilanları da ucuz fiyatlarıyla dikkat çekti. Ucuz ev sahibi olmak isteyen kişilere İş Bankası birbirinden cazip seçenekler sundu. 

İCRADAN SATILIK EV İLANLARI YAYIMLANDI: 35 BİN LİRAYA BANKADAN SATILIK EV! 

Özel bankalar arasında yer alan İş Bankası mülkiyeti üzerine geçen gayrimenkulleri düşük fiyatlarla satışa çıkardı. İş Bankası satılık gayrimenkuller Kasım ayı ilanları arasında en düşük fiyatlı konut satış ilanı Şanlıurfa Suruç ilçesinde yer alan 164 m2 natamam ev için verilen 35 bin liralık satış ilanı oldu. Yine Diyarbakır Silvan'da yer alan 130 metrekare büyüklüğe sahip olan müstakil ev 40 bin liralık satış fiyatı ile satışa sunuldu. 

iş bankası ilanları 15 kasım

İŞ BANKASI 90 BİN LİRAYA BAHÇELİ MÜSTAKİL EV SATIYOR! 

Daha büyük bahçeli satılık ev ilanları arayan kişiler için ise İş Bankası tarafından yayımlanan gayrimenkul satış ilanları arasında Adana Tufanbeyli ilçesine bağlı olan Cumhuriyet Mahallesi sınırları içerisinde yer alan 300 metrekare büyüklüğe sahip olan ev ilanı öne çıktı. 

iş bankası satılık müstakil ev ilanları 15 kasım

İş Bankası intengo internet sitesi üzerinden yayımlanan ilanda bahçeli müstakil ev için belirlenen satış fiyatı 90 bin lira olarak ilan edildi. Evi satın almak isteyen kişiler evin yanında bulunan teklif ver butonunu tıklayarak konutu satın alma hakkına sahip olacaklar. 

iş bankası satış başvurusu

İŞ BANKASI'NDAN SATILIK GAYRİMENKULLER İÇİN NASIL TEKLİF VERİLİR, BANKADAN SATILIK EV NASIL ALINIR?

İş Bankası gayrimenkkul satış sitesi için BURAYI TIKLAYABİLİRSİNİZ... Resmi sitesi üzerinden satışa sunulan ilanları tek tek ana sayfadan inceleyebileceğiniz gibi sol bölümde yer alan menüden il ve gayrimenkul tipi ile fiyat aralığı da belirleyebilir, ilginizi çeken ilanlar için teklif ver butonunu tıklayarak sisteme giriş yapıp tekliflerinizi iletebilirsiniz.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@