Bankadan Son Teklif Geldi! En Yüksek Mevduat Faizi Veren Bankanın 32 Günlük Getirisi Tam 2.561 TL

Bankaların vadeli mevduat faiz oranlarında son teklifler görülmeye devam ediyor. Bu bankanın 32 günlük getirisi tam 2.561 lira! İşte detaylar…

Finans 13.05.2022 - 19:22 13.05.2022 - 19:22 Duygu Dilan Duman

Geçtiğimiz Aralık ayı itibariyle Türkiye’de kur korumalı mevduat sisteminin devreye girmesinin ardından birikimlerini değerlendirmek isteyenler bankaların 32 günlük vadeli hesaplarını araştırmaya başladılar. Yüzde 20,5 ile en yüksek vadeli mevduat hesabına sahip Alternatif Bank ise en yüksek faiz getirisini sunuyor. Mevduat miktarına göre en yüksek faiz kazancı için başvurular devam ediyor.

En Yüksek Hoş Geldin Faizi Hangi Bankada?

32 günlük vadeli mevduat hesaplarında yüksek hoş geldin faizleri görülmeye devam ediyor. Hoş geldin faiz oranı yüzde 20,50 olarak belirlenen Alternatif Bank VOV Hesap, bitmeyen hoş geldin faiz seçenekleriyle de dikkat çekiyor. Vadeli hesap fırsatından normal banka hesabının avantajları ile kullanabileceğiniz birçok farklı seçenekten de yararlanmanız mümkündür.

120 Bin TL’nin Aylık Faiz Getirisi Ne Kadar?

alternatif-bank

Alternatif Bank VOV Hesap kapsamında 32 günlük vadede vatandaşların en yüksek faiz oranlarından yararlanması sağlanmaktadır. Yüzde 20,5 oranları ile dikkat çeken Alternatif Bank, avantajlı 90 gün boyunca devam eden faiz seçeneğine de sahip.

150.000 TL mevduat birikimi için 32 günlük vadede net kazancı 2.561 TL olarak belirlenen Alternatif Bank, aynı zamanda hesabın vadesi bozulmadan müşterilerinin dilediği zaman nakit ihtiyaçlarını karşılamalarını sağlamaktadır.

Bitmeyen Hoş Geldin Faizi Fırsatı!

Bankaların yüksek oranlarla geçici süreliğine verilen hoş geldin faizleri yüksek kazancın en önemli unsuru haline geliyor. Alternatif Bank ise 90 günlük avantajlı hoş geldin faizi sonunda, ek ürün kullanımı halinde standart faiz döneminde de süresiz olarak hoş geldin faizi işletmektedir.

Bankaların son dönemde bir hayli yükselen hoş geldin faizleri sayesinde vatandaşların kenardaki birikimlerini her zaman daha yüksek oranlarla değerlendirmeleri sağlanmaya başladı. Alternatif Bank ise en yüksek faiz oranları ile birikimlerini değerlendirmek isteyenlere cazip teklifler sunmaya devam ediyor. Bitmeyen hoş geldin faizi ve diğer avantalardan yararlanmak için hemen başvuru yapabilirsiniz.  

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@