Bankadan Yakıt Zamlarına Karşı Atak Geldi ! Yakıt Harcamalarınızda %6 İndirim Hakkı

Anadolubank, yakıt zamlarının gündemde olduğu şu günlerde müşterilerine özel bir kampanya ile destek oluyor. Anadolubank kredi kartları ile yakıt alımlarında %6’lık bir indirimden faydalanabiliyor.

Finans 01.11.2021 - 13:17 01.11.2021 - 13:18 Serhat Karaman

Anadolubank, renkli kampanyaları ile müşterilerini sevindirmeye devam ediyor. Gündemi çok iyi takip eden ve bireylerin ihtiyaç duydukları alanlarda çeşitli kampanyalar hazırlayan Anadolubank, yakıt zamlarının gündemde olduğu şu günlerde müşterilerine özel bir kampanya ile destek oluyor. Banka tarafından belirlenen şartları sağlayanlar, Anadolubank kredi kartları ile yakıt alımlarında %6’lık bir indirimden faydalanabiliyor. Ayrıntıları haberimizin devamında bulabilirsiniz.

Anadolubank’ tan Petrol Ofisi ve Shell İstasyonlarında Geçerli %6 İndirim

Kampanyadan Petrol Ofisi ve Shell istasyonlarından yapacağınız yakıt alımları için faydalanabilirsiniz. İlk olarak yakıt sepetim web adresine giriş yaparak kayıt oluşturmanız gerekmekte. Kayıt esnasında kredi kartı bilgisi olarak Anadolubank kredi kartınızın bilgilerini kullanmanız şart. Ayrıca sizden kampanya kodu istendiğinde ilgili sekmeye ANADOLU yazmanız gerekiyor.

Yakıt sepetim uygulaması üzerinden gerçekleştireceğiniz kayıt sonrasında Shell ya da Petrol Ofisi markalarından birini tercih edebilirsiniz. Ayrıca chip veya anahtarlık seçimi yaparak yakıt alımlarınızı gerçekleştirmek istediğiniz yöntemi belirlemeniz gerekmekte. Daha sonra seçim yaptığınız markanın istasyonlarında indirim hakkından yararlanabileceksiniz.

İndirimler Ayda 2 Defa Yükleniyor

Anadolubank ve Petrol Ofisi/Shell ortaklığı devam ettiği müddetçe ayda 2 defa yakıt indirim iadesinden yararlanabileceksiniz. Her ayın 1’i ile 15’i arasında yapacağınız yakıt harcamaları ayın 15’inde; sonrasında yapılan harcamalar ise ay sonunda faturalandırılarak kartınıza yansıtılır. Böylece KDV dışındaki yakıt alımlarınız için %6 indirim hakkı elde etmiş olursunuz.

Sizlerle paylaşacağımız web adresine giriş yapmanızın ardından sağ üst köşede yer alan ‘’Kayıt Ol’’ bağlantısını kullanmanız gerekecektir. Kayıt aşamasında sizden istenen bilgileri tam ve doğru bir şekilde girmeye özen gösteriniz. Cep telefonunuza doğrulama kodu geleceği için özellikle cep telefonu bilginizi kontrol etmeden kayıt işlemini tamamlamamanızı öneririz. Formun en alt kısmında yer alan kampanya kodunu boş geçmeyin ve mutlaka ‘’ANADOLU’’ kodunu kullanın. Aksi taktirde indirim hakkından yararlanamayacağınızı sakın unutmayın.

Kayıt işlemi sonrasında yakıt alımı yapacağınız markayı seçmeniz büyük önem arz ediyor. İndirim kampanyasından sağlıklı bir şekilde yararlanmak üzere marka seçiminizi mutlaka yapınız.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@