Bankalar 48 Bin TL'ye 1+1, 76 Bin TL'ye 2+1, 140 Bin TL'ye 3+1 Konut Satıyor!

Türkiye'de bankalar tarafından uygun fiyatlarla konut satışları yapılmaya devam ediliyor. Konut satış ilanlarını takip eden vatandaşlar çok düşük fiyatlarla ev sahibi olabiliyorlar.

Bankalar 48 Bin TL'ye 1+1, 76 Bin TL'ye 2+1, 140 Bin TL'ye 3+1 Konut Satıyor!

Türkiye'de konut fiyatlarının inşaat maliyetlerindeki artışların gerekçe gösterilerek yükseltilmesinin ardından artık ev sahibi olmak hiç de kolay değil. Bunun için de uygun fiyatlarla satışa çıkarılan konutların araştırmaları oldukça fazlalaştı. İnsanlar ailelerinin barınma ihtiyaçlarını karşılayabilecekleri evleri uygun maliyetlerle satın almak istiyorlar.

Konut satışları konusunda farklı alternatif yollar bulunuyor. Emlak piyasasında uygun fiyatlı konut satın almanın bir yolu da bankalar tarafından satışa çıkarılan konutlar için teklif vermek oluyor. Bu şekilde piyasanın altında fiyatlarla ev sahibi olunabiliyor.

HER BANKADAN KONUT SATIŞI

Neredeyse hemen hemen her banka tarafından konut satışı yapılıyor. Bankalar sorunlşu kredilerin karşılığında mülkiyetlerine geçirdikleri konutları piyasanın altında fiyatlarla satışa çıkarıyorlar. Ancak burada dikkat edilmesi gereken bir husus bulunuyor. Bankaların uygun fiyatlarla satışa çıkardığı konutlara eğer çok sayıda teklif gelirse fiyat bazen piyasanın dahi üzerine çıkabiliyor. Bunun için talip olunan ve teklif verilen eve talep olmaması gerekiyor.

BANKALARDAN SATILIK KELEPİR KONUTLAR

Bankaların konut satış ilanları genellikle resmi siteleri aracılığı ile yayınlanıyor. Bu ilanları düzenli olarak takip eden vatandaşlar kendi bütçelerine ve satın almak istedikleri konut standartlarına uygun evlere dair ilanlara teklif verebiliyorlar. Böylece uygun maliyetlerle ev sahibi olabilmenin önü açılıyor.

Düşük fiyatlarla ev sahibi olmak isteyenler şu anda kendi bütçelerine uyabilecek bir konut satışı olup olmadığını merak ediyorlar. Aktif olan binlerce konut satış ilanı farklı bankalarca yayınlanmış ve müşteri bekliyor. Bu ilanlar araştırıldığında ise göze çarpan bazı konutların fiyatlarını Emlak365 okuyucuları için haberimize alıyoruz.

HALKBANK 2+1 KONUTU 76.500 TL'YE SATIYOR

Halkbank tarafından yayınlanan konut satış ilanlarına göre Kırıkkale Merkez'de bulunan 2+1 konut için 76.500 TL fiyat isteniyor. 63 metrekare büyüklüğünde olan bu konut için şu anda kadar herhangi bir teklif yapılmadı. Bu konutu satın almak isteyenlerin banka ile iletişime geçerek teklif vermeleri gerekiyor. Ardından konut satın alma işlemlerinin tamamlanma süreçleri başlatılabiliyor.

halkbank konut satış ilanları 2+1

VAKIFBANK 3+1 KONUT İÇİN 140 BİN TL İSTİYOR

Vakıfbank konut satış ilanları içerisinde bulunan ilanan göre Hatay'ın İskenderun ilçesindeki 3+1 konut 140 Bin TL fiyatla satışa çıkarıldı. 98 metrekare büyüklüğünde olan bu konut için detaylı bilgilere ilanda yer verilirken henüz herhangi bir teklif yapılmadığı bildirildi. Bu konutu satın almak isteyenlerin Vakıfbank konut satışı teklif verme adımlarını takip etmeleri gerekiyor.

vakıfbank konut satış ilanları 3+1

ZİRAAT BANKASI 48 BİN TL'YE 1+1 KONUT SATIŞI

Ziraat Bankası tarafından konut satışlarına devam ediliyor. Yayınlanan aktif satış ilanına göre Muş Merkez'de 1+1 konut 48.750 TL ile satışa çıkarıldı. Bu konutun büyüklüğü 42 metrekare olarak açıklanırken henüz kimsenin bu ev için Ziraat Bankası'na teklif vermediği belirtildi.

ziraat bankası konut satış ilanları 1+1

Bankalardan daha fazla konut satış ilanlarını görmek isteyenler bankaların internet sitelerini ziyaret etmeleri gerekiyor.