Bankalar Acil Paraya İhtiyacı Olanlara Özel Kredi Kampanyasını Açıkladı! Anında Başvuru ile Kredi Veren Bankalar

Acil nakit paraya ihtiyacı olan vatandaşlar için bankalar harekete geçtiler ve kolay kredi kampanyalarını açıkladılar. Anında kredi veren bankaların listesi..

Bankalar Acil Paraya İhtiyacı Olanlara Özel Kredi Kampanyasını Açıkladı! Anında Başvuru ile Kredi Veren Bankalar

Vatandaşın son zamanlardan en çok takip ettiği durumların başında kredi kampanyaları ve faiz oranları geliyor. Günümüzde nakit sıkıntısı için ilk olarak bankaların kapısı çalınıyor. Bunun üzerine her banka müşterileri kendi bünyelerine çekmek için harekete geçerken bununla birlikte vatandaşlardan çeşitli şartlar istiyorlar.

İhtiyaç kredisi çekmek isteyen vatandaşlar bu süreç içerisinde bankaların hazırlamış oldukları kredi kampanyalarını araştırırken, son dönemlerde pek çok banka yeni kredi kampanyalarını açıkladı. Peki en uygun ihtiyaç kredisini hangi banka veriyor?

ING BANK ANINDA 5 BİN LİRA KREDİ VERİYOR

ING Bank hazırlamış olduğu kredi kampanyasında ani ve acil ihtiyacı olanlar için harekete geçti. En fazla 5 bin liralık hızlı nakit veren banka bu süreçte gelir belgesi istemeden anında kredi alabilecekler.

Hızlı kredi kampanyası için ING bank herhangi bir kefil şartı istemediğini duyurdu. Düşük faizli olarak verilen kredi kampanyası ile birlikte banka şubelerinden olduğu gibi evden çıkmadan internet bankacılığı ya da telefon bankacılığı üzerinden de kolay kredi alınabilir.

AKBANK 40 BİN LİRAYA KADAR KREDİ VERİYOR

Akbank gelir belgesine ihtiyaç duymadan hazırladığı yeni kredi kampanyası ile birlikte 40 bin liraya kadar anında kredi vereceğini açıkladı. Kredi notu yüksek olan vatandaşlar için Akbank banka şubelerinden ya da online bankacılık sistemleri üzerinden kredi çekebilirsiniz.

Akbank düşük faizli kredi kampanyası ile birlikte acil paraya ihtiyacı olan vatandaşın yardımına koşuyor.

GARANTİ BANKASI İLK KREDİYE YÜKSEK LİMİT SUNUYOR!

ihtiyac-kredisi-1

Garanti Bankası tarafından hazırlanan ‘İlk Kredim’ kampanyası ile birlikte 36 ay vadeli kredi imkanlarından yararlanmak için pek çok vatandaş sıraya girdi.

100 bin liraya kadar gelir belgesi ya da kefil istemeden sunulan kredi ile birlikte pek çok vatandaşa destek olacak. Avantajlı kredi kampanyasından yararlanabilmek için vatandaşın daha önce icralık borcunun olmaması ve mevcut kredisinin bulunmaması gerekiyor.

SONRAKİ HABER