Bankalar Çıldırdı, İstanbul'da Yok Fiyatına Konutlar! Garanti BBVA 100 Bin TL'ye, İş Bankası 110 Bin TL'ye Satıyor!

Yeni bir ev satın almak isteyen ama ev fiyatlarının yüksek oluşundan yakınan vatandaşlar için bankalar uygun fiyatlarla konut satışı yapmaya devam ediyorlar.

Bankalar Çıldırdı, İstanbul'da Yok Fiyatına Konutlar! Garanti BBVA 100 Bin TL'ye, İş Bankası 110 Bin TL'ye Satıyor!

Son dönemlerde gayrimenkul piyasasının en önemli tartışma konusu konut fiyatlarına inşaat maliyetleri nedeniyle gelen zamlar oldu. İnşaat maliyetlerindeki artışlar nedeniyle konut fiyatlarına oldukça uçuk zamlar yapıldı. Bundan dolayı da bir ev satın almak oldukça zor mali yükümlülüklerin altına girmeyi zorunluluk haline getirdi.

BANKALARDAN UYGUN FİYATLARLA KONUT SATIŞI!

Uygun fiyatla konut satın almak isteyenler için ise bankalar bulunmaz bir fırsat sunuyor. Bankalar sorunlu krediler nedeniyle mülkiyetlerine geçen konutları nakite çevirebilmek için uygun fiyatlarla satışa çıkarıyor.

Bankalar için bu konutlardan yüksek kar elde etmek amacı bulunmuyor. Krediler nedeniyle uğranılan zararın telafi edilmesi yoluna gidiliyor. Bundan dolayı da her bütçeye uygun bir konut bulabilmek mümkün oluyor.

BANKA BANKA İSTANBUL UYGUN FİYATLI KONUT SATIŞ İLANLARI

Türkiye'de konut satışlarının adet bazında en çok gerçekleştiği şehir İstanbul oluyor. Emlak365 olarak da özel ve kamu bankalarının İstanbul'da satışa çıkardıkları konutları inceledik. Konut satış ilanlarındaki fiyatlarla yapılan araştırmada oldukça makul fiyatlar da ortaya çıktı. İşte banka banka İstanbul'daki konut satış ilanları...

İŞ BANKASI İSTANBUL'DA UYGUN FİYATLA KONUT SATIŞI YAPIYOR

İş Bankası'nın yayınladığı konut satış ilanlarına göre İstanbul'da uygun fiyatlarla konut satın alınabiliyor. İş Bankası tarafından İstanbul'un Büyükçekmece ilçesinde Pınartepe Mahallesi'nde bulunan 78 metrekarelik konut 180 Bin TL'den satışa çıkarıldı.

İş Bankası'nın İstanbul'daki uygun fiyatlı konut satış ilanlarından birisi de Esenyurt ilçesinde bulunuyor. İlçenin Fatih Mahallesi'nde bulunan 67 metrekarelik konut 110 Bin TL'lik satış fiyatı ile satılığa çıkarıldı.

iş bankası istanbul konut satış ilanları-1

ZİRAAT BANKASI İSTANBUL'DA UYGUN FİYATLA KONUT SATIŞI YAPIYOR

Ziraat Bankası'nın konut satış ilanlarına göre İstanbul'un Esenyurt ilçesinde 75 metrekarelik konut 160 Bin TL'ye, Esenyurt ilçesinde 51 metrekarelik konut 140 Bin TL'ye ve Tuzla ilçesinden 66 metrekarelik konut 135 Bin TL'ye satışa çıkarıldı.

ziraat bankası istanbul konut satış ilanları-1

GARANTİ BBVA İSTANBUL'DA UYGUN FİYATLA KONUT SATIŞI YAPIYOR

Garanti BBVA da konut satışı yapan bankalar arasında bulunuyor. İstanbul konut satış ilanlarını yayınlayan Garanti BBVA, Arnavutköy ilçesinde 69 metrekarelik konutu 126 Bin TL'ye, Esenyurt ilçesinde 62 metrekarelik konutu 107 Bin TL'ye, Esenyurt ilçesinde 83 metrekarelik konutu 100 Bin TL'ye, Gaziosmanpaşa ilçesinde 60 metrekarelik konutu 196 Bin TL'ye satıyor.

garanti bbva istanbul konut satış ilanları

Bankalardan daha fazla konut seçeneği görerek inceleme yapmak isteyenler bankaların internet sitelerini ziyaret etmeleri gerekiyor. Bu siteler üzerinden çok sayıda konut satış ilanı yayınlanıyor ve sık sık da bu ilanlar güncelleniyor.

SONRAKİ HABER