Bankalar Emlakçıları Solladı! Garanti Bankası 160 M2 En Üst Kat Apartman Dairesini 91 Bin Liraya Satıyor

Garanti Bankası satılık gayrimenkuller ilanları yayımlandı. Sahibinden, bankadan satılık taşınmazlar, apartman dairesi, müstakil ev, dükkan, arsa, tarla düşük fiyatlarla satışa sunuldu!

Emlak Haberleri 13.12.2021 - 09:14 13.12.2021 - 09:24 Gülcan Özer

Konut fiyatları büyük bir hızla yükselmeye devam ederken ucuz ev sahibi olmak isteyen kişilerin adresi artık TOKİ yerine bankalar oldu. Bankalardan satılık gayrimenkuller ve evler piyasa fiyatının yarısının bile altına satılırken icradan satılık evler rekor ilgi görüyor. 

Vatandaşın eskiden "ahlı mal" olarak nitelendirerek uzak durduğu icradan satılık ev ilanları son dönemde yükselen konut fiyatlarının yarısının bile altına düşünce alt gelir grubu vatandaşlar ev sahibi olmak için mecburen bu ilanlara yöneldi. Düşük fiyatları ile dikkat çeken Garanti Bankası satılık gayrimenkul ilanları güncellendi. 

GARANTİ BANKASI SATILIK TAŞINMAZLAR: 91 BİN LİRAYA EV SAHİBİ OLMA İMKANI! 

Bankalardan satılık gayrimenkuller düşük fiyatları ile vatandaşın radarına girerken ev sahibi olmak isteyen kişiler için Garanti Bankası satılık gayrimenkuller ilanları yayımlandı. Yayımlanan yeni listede düşük fiyatlar dikkat çekerken ev sahibi olmak isteyen kişilere büyük fırsatlar sunuldu. Garanti Bankası en üst kat 160 m2 apartman dairesi için satış fiyatını 91 bin TL olarak duyurdu. 

garanti bankası satılık apartman dairesi ilanları 13 aralık

Mardin'in Kızıltepe ilçesinde yer alan en üst kat dairenin yanı sıra farklı illerde yer alan çok sayıda taşınmaz için yine çok düşük fiyat seçenekleri sunuldu. Garanti Bankası satılık işyeri ilanları için en düşük satış fiyatı Diyarbakır Ergani ilçesinde yer alan dükkan için belirlenen 38 bin lira olurken bankadan arsa almak isteyen kişiler için Garanti Bankası satılık arsa ilanları kategorisinde en düşük satış fiyatı Samsun Tekkeköy ilçesinde yer alan 502 metrekare büyüklüğe sahip olan arsa için istenen 7 bin TL oldu. 

garanti bankası ankara satılık konut ilanları 13 aralık

GARANTİ BANKASI SATILIK GAYRİMENKULLER ANKARA!

Ankara'da bankadan satılık ev ilanları arayan kişiler için Garanti Bankası'ndan Ankarada satılık daireler ilanları da yayımlandı. Ankara'da en ucuz apartman dairesi ilanı Ankara Beypazarı ilçesinde yer alan 100 m2 apartman dairesi için belirlenen 114 bin liralık satış fiyatı oldu. 

garanti bankası istanbul satılık konut ilanları 13 aralık

GARANTİ BANKASI SATILIK GAYRİMENKUL İSTANBUL! 

İstanbul'da konut fiyatları cep yakarken Garanti Bankası İstanbul Büyükçekmece satılık apartman dairesi fiyatı için 184 bin liralık seçenek sundu. İstanbul Sultangazi satılık apartman dairesi fiyatı ise 238 bin TL olarak sitedeki yerini aldı. 

garanti bankasından nasıl taşınmaz alırım

GARANTİ BANKASI GAYRİMENKUL SATIŞI İÇİN NASIL BAŞVURU YAPILIR, BANKADAN, İCRADAN SATILIK EV NASIL ALINIR?

Bankadan , icradan satılık evler için başvurular Garanti Bankası intengo resmi internet sitesi üzerinden yapılmakta olup teklif vermek isteyen kişilerin öncesinde kendilerine en yakın Garanti Bankası şubesini ziyaret ederek talep edilen teminat tutarını yatırarak sisteme üye olmaları yeterlidir.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@