Bankalar Garajları Boşaltıyor! Elde Kalmış Arabalar İnternette Olmayan Fiyatlara Satılacak

Bankaların ikinci el araba satış ilanları son günlerde arttı. Birçok banka elinde kalan arabaları satmak için fiyatları indirdi. Araba almak isteyenler için internette olmayan fiyatlar açıklandı.

Finans 23.02.2022 - 12:38 23.02.2022 - 12:39 Mustafa Karagöz

İkinci el araç sektörüne taşıt kredisi dampingi gelmişti. Vatandaşlar yeni dönemde hem daha yüksek limitle hemde uzun vadeli ödeme planıyla araba alanbilecekler. Kredi düzenlemesiyle birlikte birçok bankada elinde kalmış olan ikinci el araçları satış listelerine ekledi. Eski ve yeni model araçların yer aldığı satış listesinde birçok marka araç bulunuyor. 

BANKALARDAN SATILIK ARAÇLAR 23 28 ŞUBAT

Bankalardan satılık araç listesinde bakıldığında Denizbank, Vakıfbank, Ziraat Bankası ve Yapı Kredi Bankası ilanları bulunuyor. En fazla araç satışı ise Denizbank ile Ziraat Bankası duyurularında bulunuyor. 

Çoğunluğu 2015 model ve üzerinde olan araçlar binek otomobil sınıfında yer alıyor. Binek otomobil dışında firmalar ayrıca kamyon, minibüs, otobüs ve ticari araç satışları da yapıyor. Duyurularda yer alan araç satış ilanlarında fiyatlar ise piysadan daha uygun olurken ihaleye katılıma göre fiyatlar değişebiliyor. Ancak çoğu araç ilk teklif fiyatı üzerinden satılmakta. 

BANKA BANKA İNCELEYİN

Güncel banka araç satış ilanlarını incelemek isteyenler için bizlerde Denizbank, Vakıfbank, Ziraat Bankası ve Yapı Kredi Bankası duyurularını derledik. Araba alacak olanların mutlaka incelemesi gereken o fiyatlar. 

Denizbank 23 28 Şubat İkinci El Araç Satış Duyuruları

satılık araç 23 28 şubat 3satılık araç 23 28 şubat 2denizbank satılık araç 23 28 şubat 4denizbank satılık araç 23 28 şubat 1

Yapı Kredi Bankası 23 28 Şubat İkinci El Araç Satış Duyuruları

yapı kredi satılık araç 23 28 şubat 1

Vakıfbank 23 28 Şubat İkinci El Araç Satış Duyuruları

vakıbfank satılık araç 23 28 şubat 1

Ziraat Bankası 23 28 Şubat İkinci El Araç Satış Duyuruları

ziraat bankası satılık araç 23 28 şubat 1

İKİNCİ EL ARAÇ SATIŞLARINA KATILMAK İÇİN

İkinci el araç almak isteyen vatandaşlar bankaların duyurularına internetten üzerinden tekiflerini sunabilecekler. Banka müşterisi olanlar için online başvuru yapmak mümkün. Bankaların web siteleri üzerinden verilecek teklifler ile vatandaşlar ikinci el araba alabilecekler. Banka müşterisi olmayanlar ise kendilerine en yakın şubeler üzerinden başvurularını yapabilecekler. 

İKİNCİ EL TAŞIT KREDİSİNDE VADE 48 AY VADE İMKANI

Taşıt kredisi ile ev alacaklar için bankaların sunduğu vade süreci 48 ay oldu. Vatandaşlar 400.000 TL ve altında olan araçlar için hem yüzde 70 oranında kredi limitinden faydalanacak hemde 48 ay vadeli ödeme planı oluşturabilecekler. Müşterilerin dikkat etmesi gereken nokta ise araçların yaşı. Birçok banka araç alımlarında 5, 8, 10 yaş şartı uyguluyor. Kredili banka araçları almadan önce krediye uygunluk bankadan bilgi alınması gerek. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@