Bankalar Pozisyon Aldı, Kredi Faizleri Güncellendi! Ziraat, İş Bankası, Finansbank 20 Bin TL İhtiyaç Kredisi Hesaplama

İhtiyaç kredisi kullanmak isteyenler bankaların güncel faiz oranlarını araştırıyorlar. İşte kredi faizlerini güncelleyen bankalar ve son faiz oranları...

Finans 05.09.2021 - 20:00 05.09.2021 - 20:08 Engin Uzunoğlu

Türkiye'de bankacılık sektörünün haftalık istatistiklerine göre ihtiyaç kredisi başvurularında önemli bir yükseliş meydana geldi. Kredi başvuruları artarken bazı bankalar da son ekonomik gelişmelerle kredi faizlerinde güncelleme yoluna gittiler. 

Enflasyon rakamlarının yüksek çıkması ile Merkez Bankası'nın politika faizlerinde değişime gitmesine kesin gözüyle bakılırken bankalar da buna göre pozisyon almaya başladılar. 

İhtiyaç kredisi kullanmak isteyenlerin internette yaptıkları en önemli araştırma hangi bankanın yüzde kaç faizle ihtiyaç kredisi verdiği oldu. Uygun maliyetlerle ihtiyaç kredisi veren bankalar diğer rakiplerinin önüne geçerken bazı bankalar ise kredi faizlerini yüksek tutarak ihtiyaç kredisi vermemek gibi bir kredi politikası ortaya koyuyorlar. 

Peki hangi banka yüzde kaç faizle ihtiyaç kredisi veriyor. İşte banka banka ihtiyaç kredisi güncel faiz oranları ve 20 Bin TL ihtiyaç kredisi taksit hesaplama...

KAMU BANKALARI 20 BİN TL İHTİYAÇ KREDİSİ TAKSİT HESAPLAMA

Kamu bankalarından ihtiyaç kredisikullanmak isteyen vatandaşlar güncel faiz oranlarını merak ediyorlar. Buna göre Vakıfbank aylık yüzde 1,55, Ziraat Bankası aylık yüzde 1,59 ve Halkbank aylık yüzde 1,63 faiz oranı ile ihtiyaç kredisi veriyor. 

Ziraat bankası, Vakıfbank ve Halkbank ihtiyaç kredisi kampanyaları kapsamında 36 ay vadeli 20 Bin TL ihtiyaç kredisi kullanan müşteriler bankaya her ay kredi taksiti olarak kaç TL ödeyeceklerini merak ediyorlar. Buna göre Ziraat Bankası'nda aylık 773 TL taksitle, Vakıfbank'ta aylık 767 TL taksitler ve Halkbank'ta aylık 779 TL taksitle 36 ay vadeli 20 Bin TL ihtiyaç kredisi kullanılabiliyor. 

kamu bankaları ihtiyaç kredisi taksit hesaplama 20 bin lira

DÜŞÜK FAİZLE İHTİYAÇ KREDİSİ VEREN ÖZEL BANKALARDA 20 BİN TL KREDİ TAKSİT HESAPLAMASI

Uygun maliyetlerle ihtiyaç kredisi veren özel bankalar çok büyük bir ilgi görmeye devam ediyorlar. Son faiz güncellemelerinin ardından müşteriler QNB Finansbank'tan, İş Bankası'ndan, TEB'den, İş Bankası'ndan ve Denizbank'tan uygun maliyetlerle ihtiyaç kredisi kullanabiliyorlar.

özel bankalar ihtiyaç kredisi taksit hesaplama 20 bin lira

Faiz güncellemelerinin ardından qnb Finansbank aylık yüzde 1,39 faizle, TEB aylık yüzde 1,45 faizle, İş Bankası aylık yüzde 1,60 faizle ve Denizbank da aylık yüzde 1,75 faizle ihtiyaç kredisi veriyorlar. 

36 ay vadeli 20 Bin TL ihtiyaç kredisi kullananlar QNB Finanbank'a 743 TL, TEB'e 752 TL, İş Bankası'nda 775 TL, Denizbank'a 797 TL kredi taksit ödemesi yapıyorlar. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@