Bankalara Borcu Olanlara Müjde Gibi Haber! Ziraat Bankası Tüm Borçları Kapatmayı Hedefliyor!

Kamu bankası olan Ziraat Bankası yeni bir kredi kampanyası ile tüm borçluların derdine deva olacak. Ziraat Bankası borç kapatma kredisi nedir?

Finans 20.09.2021 - 12:10 20.09.2021 - 12:10 Elif İşçi

Kamu bankası olan Ziraat Bankası yeni bir kredi kampanyası düzenledi. Son zamanlarda üst üste düzenlemiş olduğu kredi kampanyaları ile birlikte pek çok kesime ve ihtiyaca hitap ederken şimdilerde yeni bir kredi kampanyası ile borçluları sevindirecek.

Günümüzde pek çok vatandaşın farklı bankalara farklı kanallar üzerinden kredi borcu bulunuyor. bazen borçların farklı kanalda olması ödenme sürecini güçleştiriyor. Bunun üzerine borç kapatma kredisi ile tüm borçları tek bir çatı altında toplamak mümkün olacak.

ZİRAAT BANKASI 60 BİN LİRA ANINDA KREDİYLE BORÇLARINIZI KAPATACAK!

ziraat-bankası-borç-kapatma-kredisi

Ziraat Bankası üzerinden kredi başvurusu yapacak olan vatandaşların bu süreçte düşük kredi faiz oranlarından faydalanabilecekleri de belirtildi. Banka 60 bin liraya kadar kredi vereceğini duyurdu. Bu miktara kadar farklı kanallara banka borcu olan vatandaşlar, şartların uygun olması halinde başvuru yapabilecekler. 36 ay vadeli olarak yapılacak kredi ödemelerinde daha hızlı ödeme yapmak isteyenler için 24 ay vadeli ödeme seçeneği de sunulmaktadır.

Ödemelerini ertelemek isteyenler için 3 ay ödeme erteleme seçeneği de bulunuyor. böylece kredi onaylandıktan sonra ilk kredi ödemesi 3 ay sonra yapılabilecek.

BORCU OLANLAR BORÇ KAPATMA KREDİSİ NASIL ALABİLİR?

Borcu olanların başka bankalardan kredi alabilmeleri her zaman kolay olmamakla birlikte Ziraat Bankası, borç kapatma kredisi adı altında tüm borçları kendi bünyesinde topluyor. Eğer daha önce mevcut borçlarla ilgili icralık bir durum olmadıysa ve aynı zamanda avukatlık bir işlem yapılmadıysa, gelir durumu yeterli ve kredi notu yüksek olan bir vatandaş rahatlıkla kredi çekebilir.

Ziraat Bankası borç kapatma kredisi başvurusu için kimlik belgesi ve gelir belgesi yeterli olacaktır. İnternet üzerinden başvuru ve telefon yöntemi ile başvuru kabul edilmemekle birlikte müşterilerin mutlaka banka şubelerine gitmeleri gerekmektedir. Faiz oranları ise kişisel olarak düzenlenmektedir.  

Gelişmelerden Haberdar Olun

@