Bankalara Borcu Olanlara Yapılandırma Fırsatı! Garanti Bu Kişilerin Borçlarının Vadesini Uzatarak Kolay Ödeme Sunuyor!

Başka bankalardaki borçlarını tek bir çatı altında birleştirerek daha uygun faiz ve vade seçenekleri ile rahatça ödemeleri için Garanti BBVA harekete geçti! İşte detaylar…

Bankalara Borcu Olanlara Yapılandırma Fırsatı! Garanti Bu Kişilerin Borçlarının Vadesini Uzatarak Kolay Ödeme Sunuyor!

Türkiye’de son yıllarda ekonomide görülen sorunlar ve yaşam pahalılığının artması nedeniyle vatandaşların banka kredileri ve kredi kartı kullanımlarında ciddi bir artış görüldü. Bu artışın sonucu olarak birçok kişinin bankaların takip listelerine düştüğü görüldü. Bu sorunun yaşanmaması ve vatandaşların diğer bankalara olan borçlarını Garanti BBVA’ya taşıyarak çok daha rahat bir ödeme planı ile kapatmaları için en cazip oranlar sunulmaya devam ediyor. Garanti BBVA Borç Transferi ile kredilerin vadesini uzatmak ve yeniden yapılandırma fırsatı elde etmek mümkün hale getirildi.

Garanti BBVA Borç Transferi Kredisi!

Garanti BBVA tarafından başka bankalara borcu bulunanlara özel transfer fırsatı sunuluyor. Borçlarının tamamını 36 aya varan vadelerle tek bir çatı altında toplamak ve kredilerinin vadelerini uzatmak isteyenlerin Garanti BBVA üzerinden işlem yapmaları sağlanıyor. Farklı bankalardan alınan veya birden fazla bireysel ihtiyaç kredisinin Borç Transferi kampanyası kapsamında bütçenize uygun şekilde transferinin gerçekleştirilmesi sağlanmaktadır.

Dosya Masrafsız Olarak Kullandırılacak!

garanti bbva taşıt kredisi-1

Herhangi bir dosya masrafı ödemeden transfer işlemlerinin yapılabildiği Borç Transferi kapsamında, farklı banklardan alınan veya birden fazla bireysel ihtiyaç kredisini Borç Transferi ile tek bir çatı altında birleştirerek en uygun şekilde dosya masrafı ödemeden transfer etme fırsatından yararlanabilirsiniz. Uygun geri ödeme planları ile vatandaşların banklara olan borçlarını yapılandırma olanaklarından yararlanmalarının sağlanması hedefleniyor.

Vadeyi Uzatma ve Aylık Taksitleri Düşürme Fırsat!

Borç Transferi ile vade sürelerinin uzatılarak aylık taksit tutarının azaltılması sağlanmaktadır. Borçlarını birleştirerek aynı gün tek bir yerden kredinin anında ödenmeye başlanması da mümkündür. Kampanya kapsamında 36 aya kadar vade seçenekleri ve uygun faiz fırsatlar da sunulmaktadır. Garanti BBVA Mobil’den yapılan başvurularda müşterileri için onaylana tutar kadar kredi kullanılması sağlanmaktadır. Maaş ödemelerini Garanti BBVA almayan Garanti BBVA internet veya mobil üzerinden kullanılabilecek üst limit bireysel müşteriler için 25.000 TL olarak belirlenmiştir.