Bankalara Borcu Olanlara, Yüksek Faiz Oranı İle Kredi Çekenlere QNB Finansbank 0.92 Borç Transferi Kredisi Müjdesi Geldi!

QNB Finansbank borç transferi kredi faiz oranı düştü! Başka bankalara kredi ve kredi kartı borcu olanlar, tüm borçlarını tek bankada toplamak isteyenler ve yüksek faizle kredi çekenler için QNB Finansbank borç transferi kampanyası başlattı! Detaylar haberimizde.

İHTİYAÇ KREDİSİ 27.01.2020 - 10:52 15.07.2021 - 00:10 SERHATMEDYA

QNB Finansbank borç transferi kredi faiz oranı düştü! Başka bankalara kredi ve kredi kartı borcu olanlar, tüm borçlarını tek bankada toplamak isteyenler ve yüksek faizle kredi çekenler için QNB Finansbank borç transferi kampanyası başlattı! Detaylar haberimizde..

Bankalardan daha önce yüksek orandan kredi kullanmak zorunda kalan, farklı bankalara borcu olanlar, kredi ve kredi kartı borcu ödemesini yapmakta zorlanan kişiler için QNB Finansbank borç transferi kampanyası başlattı. BORÇ TRANSFERİ FAİZ ORANI YÜZDE 0.92 OLDU! Banka tarafından yapılan duyuru ile borç transferi ihtiyaç kredisi faiz oranı rakamı yüzde 0.92 olarak güncellendiği ilan edildi. 

Banka tarafından yapılan duyuru ile "Tüm borçlarınızı bankamızdan kullanacağınız ihtiyaç kredisi ile kapatabilir, geri ödemelerinizi esnek ödeme koşulları ve uygun faiz oranlarıyla gerçekleştirebilirsiniz" ifadelerine yer verildi. Banka yapmış olduğu duyuru ile ihtiyaç kredisi faiz oranı için başvuru yapan kişinin kredi notuna göre belirleneceği belirtilirken faiz oranı başlangıç seviyesi yüzde 0.92 olarak güncellendi. Bankaların kredi indirimlerinden anında haberdar olmak isterseniz;İnstagram Hesabımız için TIKLAYINAndroid uygulamamız için TIKLAYINIZİOS uygulamamız için TIKLAYINIZBORÇ TRANSFERİ KREDİ HESAPLAMA 60 ay vadeli 10 bin lira ihtiyaç kredisi kullanan kişilerin aylık ödemesi 229 liraya düştü. 

Faiz Oranlarını Takip Etmek, Kredi Çekmek İsteyenler Burada Toplanıyor >>>KATILMAK İÇİN TIKLAQNB FİNANSBANK BORÇ TRANSFERİ KREDİ BAŞVURU ŞARTLARI NELER?Diğer bankalarda bulunan ihtiyaç kredisi ve kredi kartı borçlarınızı Borç Transferi Kredisi ile bankamıza transfer edebilirsiniz.Diğer bankalarda bulunan ihtiyaç kredisi borcunun tamamı transfer edilirken, kredi kartı borçları için kısmi ödeme yapılabilir. Şube ekranında görünen tutarın altındaki miktarlar için transfer yapılamamaktadır.Diğer bankalara yapılacak EFT işlemleri, sonraki iş gününde karşı bankaya ulaşmaktadır. Kredi kartı borçları için yapılacak transferlerde ek bir işlem yapılmasına gerek yoktur ancak kredi borçları için yapılacak transferlerde müşterinin mutlaka diğer bankayla iletişime geçmesi ve bilgilendirme yapması gerekmektedir.Konut Kredisi, Ek Hesap ve QNB Finansbank’taki borçlarınız Borç Transferi Kredisi kapsamında değerlendirilememektedir.Emlak365.com 


Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@