Bankalara Büyük Kredi Çalımı! Bankadan Çekemeyen Asgari Ücretliye, Emeklilere PTT Bayram Kredisi

Bankaların bayram kredisi kampanyaları yoğun ilgi görürken bankadan kredi çekemeyen, kredi onayı almakta zorlanan kişilere PTT ihtiyaç kredisi müjdesi verdi! PTT bayram kredisi 2022 faiz oranları!

Finans 27.04.2022 - 13:44 27.04.2022 - 13:44 Gülcan Özer

Ramazan Bayramı için sayılı günler kalırken vatandaşın nakit paraya olan ihtiyacı her geçen gün artıyor. Nakit para ihtiyaçlarını karşılamakta zorlanan kişilere bekledikleri kredi müjdesini ise PTT Bank verdi. PTT bayram kredisi kampanyası başladı. 

Türkiye'nin en kolay kredi veren bankalar listesinde ilk sıralarda yer alan Aktif Bank ile güçlerini birleştiren PTT Bank ortak kredi kampanyası düzenledi. Düzenlenen kampanyadan hem emekliler hem de çalışanlar yararlanabilecek. Emeklilere kolay kredi onayı sunan PTT emekli kredisi büyük ilgi görmeye devam ederken başvurular PTT şubeleri üzerinden yapılabiliyor. 

PTT EMEKLİ KREDİSİ! EMEKLİLERE ÖZEL BAYRAM KREDİSİ 2022 FAİZ ORANI YÜZDE KAÇ?

Bayramda torunlarına harçlık dağıtmak, gönlünce gezmek ve evinin ihtiyaçlarını eksiksiz bir şekilde karşılamak isteyen emeklilere özel ihtiyaç kredisi desteği sağlayan Aktif Bank N Kolay emekli kredisi kampanyası başladı. Hemen bayram öncesi başvuru yaparak kredisini bayramdan önce çekmek isteyen kişilere PTT Bank üzerinden 80 bin liraya kadar ihtiyaç kredisi çekme imkanı sunuluyor. 

ptt emekli kredisi

Düzenlenen kampanyada 50 bin liraya kadar 36 ay vadeli, 50 bin lirayı aşan kredi taleplerinde ise 80 bin liraya kadar ise 24 aya kadar vadeli kerdi verilirken 24 ay vadeli 80 bin TL kredinin aylık taksit tutarı 4 bin 717 TL, 36 ay vadeli 5 bin TL ihtiyaç kredisi paketinin aylık taksit tutarı ise 228,61 TL olarak gerçekleşiyor. 36 ay vadeli 10 bin TL PTT ihtiyaç kredisi paketine aylık taksit tutarı ise 457,22 TL olarak gerçekleşiyor. 

ptt tüketici kredisi-2

PTT BANK ASGARİ ÜCRETLİ ÇALIŞANLARA ÖZEL İHTİYAÇ KREDİSİ BAYRAM KAMPANYASI FAİZ ORANI YÜZDE KAÇ?

Emeklilerin yanı sıra çalışanlara da kredi çekme imkanı sunan PTT Bank tüketici kredisi kampanyasında acil nakit ihtiyacı olanlara kefilsiz, şartsız, 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi desteği sağlanıyor. PTT Aktif Bank ihtiyaç kredisi paketinde faiz oranı yüzde 3,29 seviyesinden başlarken kredi limiti ise 30 bin TL olarak uygulanıyor. 

36 ay vadeli 30 bin TL ihtiyaç kredisi çeken bir kişinin aylık ödeyeceği taksit tutarı 1,575 TL olarak gerçekleşirken, 36 ay vadeli 5 bin TL ihtiyaç kredisi paketinde ise taksit tutarı 262,53 TL olarak hesaplanıyor. 

Haber Kaynağı: Emlak365.com

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@