Bankalara Kredi ve Kart Borcu Olanlara ING Bank'tan Güzel Haber! En Uygun Borç Transferi Kredisi

Milyonlarca kişi ekonomik olarak zorluk yaşarken kredi ve kredi kartı borcu olan kişilerde ödemede gecikmeye düşmeye başlamıştı. Bankalara borcu olanlara müjde ING Bank tarafından verildi.

Finans 17.05.2022 - 16:22 17.05.2022 - 16:22 Gülcan Özer

Bankalara olan borçlarını ödemekte zorlanan kişilerin sayısı her geçen gün artmaya devam ederken bu kişilere bekledikleri iyi haberi ING Bank verdi. ING bank ihtiyaç kredisi ürünleri arasına yer alan Borç Transferi Kredisi paketi ile kredi ve kart borcunu ödemekte zorlanan kişilere transfer kredisi desteği vereceğini ilan etti. 

Düzenlenen kampanya kapsamında başka bankalara olan kredi borcu ve kredi kartını borcunu ödemekte zorlanan ya da tüm borçlarını tek bir bankaya toplamak, kredi vadesini uzatarak aylık ödeme tutarını düşürmek isteyen kişilere borç transferi kredisi veriliyor. Kredi paketi kapsamında kredi notuna göre hesaplanmak üzere yüzde 1.89 faiz oranı ile ihtiyaç kredisi desteği sağlanacak. 

ING BANK BORÇ TRANSFERİ KREDİSİ NEDİR, KİMLER TRANSFER KREDİSİ KULLANABİLİR?

Bankalara olan kredi borçlarını ödemekte zorlanan ve aylık düzenli belgelenebilir gelire sahip olan, borcundan dolayı yasal takip altına girmeyen ve kredi notu uygun seviyede olan kişiler borç transferi kredisi başvurusu yapabilir. Ancak, banka yapılan başvuruları onaylama ya da reddetme hakkına sahiptir. Kara listede olan kişilere ne yazık ki kredi verilmemektedir. 

ıng bank borç transferi kredi kampanyası

Yüzde 1,89 oranı ile verilen kredi paketinden yararlanmak isteyen kişiler başvurularını tüm ING Bank şubelerinden yapabileceği gibi, ING Bank internet sitesi ve bankanın müşterisi olmaları durumunda ING Bank mobil şube uygulaması üzerinden de yapabilmektedir. 

ıng maliyet tablosu

ING BANK BORÇ TRANSFERİ İHTİYAÇ KREDİSİ FAİZ ORANI YÜZDE KAÇ?

Kredi faiz oranlarında yaşanan yükseliş tüm hızı ile devam ederken borçlarını ödemekte zorlanan kişilere ING Bank yüzde 1,89 seviyesinden başlayan oranlarla borç transferi kredisi vermektedir. Kredi notu puanı 1.850 puan ve üzerinde olan kişilere bu oranla kredi verilirken yine bu oran sadece yeni ING Bank müşterileri için geçerlidir. 

36 ay vadelie kredi hesaplama

ING BANK İHTİYAÇ KREDİSİ HESAPLAMA TABLOSU! 36 AY VADELİ 10 BİN TL KREDİNİN AYLIK TAKSİT TUTARI NE KADAR?

10.000 TL ihtiyaç kredisi çekmek isteyen müşterilerine aylık 449 TL ve günlük 15 TL ödeme imkanı ile kredi veren ING Bank ihtiyaç kredisi paketinde 36 ay vadeli kredi kullanma imkanı sağlamaktadır. 

Haber Kaynağı: Emlak365.com

Gelişmelerden Haberdar Olun

@