Bankalarda Bayram Kutlaması! Yüzde 1,64, 1,79 ve 2,19 Faiz Oranlı Bayram Kredileri!

3 özel banka, ilgili hizmetlerinin ayrıntılarını kamuoyu ile paylaştı. İşte N Kolay, ING Bank ve QNB Finansbank tarafından geliştirilmiş olan bayram kredisi kampanyalarının ayrıntıları…

Finans 27.04.2022 - 16:32 27.04.2022 - 16:34 Duygu Dilan Duman

Ramazan Bayramı’nın yaklaştığı şu günlerde kampanyalarına hız kazandıran bankalar hem nakde sıkışan vatandaşların ihtiyaçlarını karşılayabilmek hem de kendi müşteri sayılarını arttırabilmek adına avantajlı fırsatlar sunduklarını açıkladılar. ING Bank, N Kolay ve QNB Finansbank, bayram kredisi hizmetlerinden yararlanan müşterilerine, 3 ay boyunca taksit ödememe hakkı tanınacağını bildirdi.

N Kolay 3 Ay Ödeme Ertelemeli Bayram Kredisi

Aktifbank’ın bir oluşumu olan N Kolay, yaklaşan Ramazan Bayramı için özel olarak bir kampanya geliştirdiğini açıkladı. Banka, ilgili hizmetinin ayrıntılarını paylaşarak her vatandaşın 3 ay ödeme erteleme imkanına sahip olacağını bildirdi.

N Kolay tarafından geliştirilmiş olan 3 ay ödeme ertelemeli bayram kredisi kampanyasının azami vade sayısı 36 ay, aylık ortalama faiz oranı yüzde 2,19 olarak belirlendi. Banka, bu veriler ışığında ilgili hizmetten 10 bin TL tutarında nakit desteği almak isteyen vatandaşların ödeyecekleri aylık taksit tutarını, 432,97 TL olarak hesapladı.

QNB Finansbank 3 Ay Ödeme Ertelemeli Bayram Kredisi

Yüksek Masraflar Sebebiyle Krediden Uzak Duranlara Müjde! QNB Finansbank'tan 0 Masraflı İhtiyaç Kredisi!

Enpara oluşumu aracılığı ile geliştirilen ihtiyaç kredisi hizmetleri ile adından söz ettirmeyi başaran QNB Finansbank, bu kez de kendi bünyesinde yeni bir kampanya geliştirdiğini açıkladı. Banka “tanışma kredisi” ismini verdiği ve bayram öncesinde duyurmuş olduğu yeni hizmetinin ayrıntılarını paylaştı.

QNB Finansbank tarafından geliştirilmiş olan tanışma kredisi kampanyasının azami vade sayısı 36 ay, aylık ortalama faiz oranı yüzde 1,79 olarak belirlendi. Banka, bu veriler ışığında ilgili hizmetten 10 bin TL tutarında nakit desteği almak isteyen vatandaşların ödeyecekleri aylık taksit tutarını, 401,71 TL olarak hesapladı.

ING Bank 3 Ay Ödeme Ertelemeli Bayram Kredisi

Yeni dönemde arka arkaya duyurduğu avantajlı kampanyaları ile dikkat çeken ING Bank, bir kredi kampanyası daha düzenlediğini bildirdi. Nakde sıkışan vatandaşlara bayram hediyesi vermek isteyen banka, söz konusu hizmetinden yararlanan vatandaşlara 3 ay ödeme erteleme fırsatı sunacağını da açıkladı.

ING Bank tarafından geliştirilmiş olan bayram kredisi kampanyasının azami vade sayısı 36 ay, aylık ortalama faiz oranı yüzde 1,64 olarak belirlendi. Banka, ilgili hizmetinden bu veriler ışığında 10 bin TL tutarında nakit desteği almak isteyen vatandaşların ödeyecekleri aylık taksit tutarını, 425,04 TL olarak hesapladı.

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@