Bankalardan Patron Çıldırdı İndirimleri! Ziraat Bankası 29 Bin Liraya Avlulu Taş Ev, 32 Bin Liraya Bahçeli Ev Satıyor

Kamu bankaları ellerindeki gayrimenkul stoku ile rekora koşarken bankalardan satılık gayrimenkulleri için indirim yapıldı. Ziraat satılık ev ilanları!

Emlak Haberleri 29.07.2021 - 14:45 29.07.2021 - 14:58 Gülcan Özer

Türkiye'nin en büyük bankası olan Ziraat Bankası elindeki konut stokunun rekor seviyeye ulaşması nedeni ile satış rakamlarına büyük indirimler yaptı. Pandemi döneminde vermiş olduğu kredilerin geri dönüşünde sıkıntılar yaşayan banka ipotekli krediler karşılığında aldığı taşınmazları kendi resmi internet sitesi üzerinden satışa sunarken fiyatlara yapılan indirimler dikkat çekti. 

Son dönemde özellikle de konut stokunda yaşanan artış ile dikkat çeken Ziraat Bankası gerek banka bilançosunu temizlemek gerekse de stokunda bulunan konutları belirli sürede elinde çıkarmak zorunda olduğu için satılık ev fiyatlarına büyük oranda indirim yaptı. Yapılan indirimler sonrasında ev sahibi olmak isteyen kişiler için cazip seçenekli çok sayıda konut seçeneği ortaya çıktı. 

BAHÇELİ EV SAHİBİ OLMAK İSTEYENLER İÇİN FİYATLAR 32 BİN LİRADAN BAŞLIYOR 

Ziraat Bankası internet sitesi üzerinden satışa sunulan konutlar ucuz fiyatları ile dikkat çekerken bu ilanlardan biri de bahçeli ev için verilen ilan oldu. Mersin'in Gülnar ilçesine bağlı olan Köseçobanlı mahallesinde bulunan 132 m2 büyüklüğe sahip olan ev için belirlenen satış fiyatı 32 bin lira olarak duyuruldu. 

32 bin liradan satışa sunulan ev için ilk teklif 33 bin lira olarak gelirken 5 gün içerisinde bu eve başka bir teklif vermezse 33 bin lira teklif veren kişi evi satın almaya hak kazanacak. 

ziraat-taş-ev-ilanı

Atlantı Mahallesi sınırları içerisinde yer alan 70 metrekare büyüklüğe sahip olan müstakil ev içcin belirlenen satış fiyatı ise 35 bin lira oldu. 

TAŞ EV ALMAK İSTEYENLER İÇİN EN UCUZ İLANLAR ZİRAAT BANKASINDA! 

Taş ev sahibi olmak isteyen kişiler için en uygun fiyatlı ilanlara ev sahipliği yapan Ziraat Bankası gayrimenkul satış sitesinde Sivas Gemerek Kümeören köyünde yer alan 165 metrekare büyüklüğe sahip olan taş ev için belirlenen satış fiyatı 29 bin 750 lira olarak duyuruldu. 

ziraat-başvuru-şartları

ZİRAAT BANKASI SATILIK GAYRİMENKULLER İÇİN BAŞVURU NEREDEN YAPILIR, BANKADAN SATILIK EV NASIL ALINIR?

Ziraat Bankası satılık konut ilanları bankanın resmi internet sitesi üzerinden yayımlanmakta olup satılık ilanlar sayfasına ulaşmak için burayı TIKLAYABİLİRSİNİZ...

Açılan ana sayfanın sol bölümünde yer alan il, kategori ve fiyat seçeneklerini kendi tercihinize göre belirleyerek arama yapabilir, çıkan konutlar için teklif vermek isterseniz kendinize en yakın Ziraat Bankası şubesini ziyaret ederek gerekli teminat tutarını yatarak kullanıcı adı ve şifresi alıp, sistem üzerinden tekliflerinizi iletebilirsiniz.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@