Bankalardan Satılık Evler: Garanti Bankası, Akbank, İş Bankası! 40.000 TL Müstakil Ev, 58.000 TL Apartman Dairesi

İcradan satılık evler için özel bankalar yeni ilanlarını yayımladı. Ziraat Bankası, Halkbank ve Vakıfbank yanı sıra İş Bankası, Garanti Bankası ve Akbank satılık gayrimenkuller için duyuru yayımladı.

Emlak Haberleri 23.12.2021 - 11:55 23.12.2021 - 12:22 Gülcan Özer

Konut fiyatları büyük bir hızla yükselerek vatandaşın cebini yakmaya başlarken bankalar ucuz ev sahibi olmak isteyen müşterilerine cazip seçenekler sunuyor. Bankadan satılık konut ilanları için kamu bankaları arasında yer alan Ziraat Bankası, Halkbank ve Vakıfbank satılık ev ilanları yayımlarken aynı zamanda özel bankalar da konut satışı için gaza bastı. 

Ev sahibi olmak isteyen kişilere yönelik olarak özel bankalar yıl sonuna sayılı günler kala hem konut fiyatlarında indirimler yaptı hem de ilanlarını güncelledi. İş Bankası satılık gayrimenkuller kredisi kapsamında daha düşük faiz oranı ile konut kredisi veririrken Garanti Bankası satılık gayrimenkuller için fiyatlarını aşağı yönlü değiştirdi. Akbank'tan satılık gayrimenkuller için de birbirinden cazip fırsatlar sunuldu. 

İŞ BANKASI SATILIK GAYRİMENKULLER İLANLARI YAYIMLANDI! İŞ BANKASINDAN SATILIK DAİRELER KAÇ TL?

Türkiye'nin en büyük özel bankaları arasında yer alan İş Bankası ev sahibi olmak isteyen müşterilerine yönelik olarak Aralık ayının sonuna özel olarak yeni ilanlarını yayımladı. Banka satılık apartman dairesi, müstakil ev, bahçeli ev, arsa, tarla ve bahçe gibi çok sayıda gayrimenkul ilanı yayımlarken ev fiyatları ise piyasa fiyatının çok  daha altında olması ile dikkat çekti. 

iş bankası satılık ev ilanları 23 aralık

İş Bankası satılık müstakil ev ilanı için belirlenen en düşük satış fiyatı Diyarbakır Silvan'da yer alan 130 m2 bahçeli ev için verilen 40 bin TL oldu. Bankadan satılık apartman dairesi almak isteyenler için ise en ucuz satılık apartman dairesi fiyatı Şanlıurfa Siverek ilçesinde yer alan 95 m2 en üst daire için belirlenen 60 bin liralık fiyat oldu. 

akbank satılık ev ilanları 23 aralık

AKBANK'TAN SATILIK GAYRİMENKULLER 

Akbank farklı illerde yer alan çok sayıda taşınmazı kredi destekli olarak satışa sunarken en ucuz daire fiyatı Şanlıurfa Viranşehir ilçesinde yer alan daire için belirlenen 62 bin liralık satış fiyatı oldu. Yine Mardin Kızıltepe ilçesinde yer alan 116 m2 büyüklüğe sahip olan daire de 74 bin 250 liraya satışa sunuldu. 

garanti bankası satılık konut ilanları 23 aralık

GARANTİ BANKASI SATILIK GAYRİMENKULLER: BANKADAN SATILIK İCRALIK EVLER KAÇ TL?

Bankadan satılık icralık ev almak isteyen kişiler için Garanti Bankası çok sayıda ilan yayımlarken en düşük satış fiyatı Şanlıurfa Eyyübiye ilçesinde yer alan 85 m2 büyüklüğe sahip apartman dairesi için verilen 58 bin liralık satış fiyatı oldu. 

iş bankası nasıl başvurulur

BANKADAN / İCRADAN SATILIK EV, MÜSTAKİL KONUT, APARTMAN DAİRESİ NASIL ALINIR?

Bankaların tümü satış ilanlarını kendi resmi internet siteleri üzerinden yayımlamakta olup teklifler internet üzerinden alınmaktadır. Ancak ilk teklif vermeden önce siteye üye olmak için bankanın en yakın şubesi üzerinden teklif verme başvurusu yapması gerekmektedir.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@