Bankalardan Satılık Gayrimenkuller: 24 Bin Liradan Başlayan Fiyatlarla Satılık Bahçeli Müstakil Köy Evleri ve Taş Ev

Ziraat Bankası satılık gayrimenkuller ilanları Ekim ayına özel güncellendi. Düzenlenen yeni kampanya kapsamında satılık bahçeli köy evi arayan kişilere 24 bin liraya ev sahibi olma fırsatı sunuldu.

Emlak Haberleri 06.10.2021 - 11:15 06.10.2021 - 11:18 Gülcan Özer

Bankalardan satılık gayrimenkul ilanları düşük fiyatları ile dikkat çekerken Ziraat Bankası satılık gayrimenkuller için beklenen ilan güncellemisini gerçekleştirdi. Ekim ayına özel olarak başlatılan kampanya kapsamında özellikle de müstakil ev ilanları için verilen  düşük fiyatlar dikkat çekti. 

Pandemi döneminde insanların virüse yakalanma endişesi ile kalabalık şehirlerden uzaklaşması ve köylere dönüş yapmaya başlaması ile beraber köylerde bulunan evlerin fiyatlarında hızlı bir yükseliş yaşanmıştı. Özellikle de zorunlu karantina dönemlerinde evlerinde kapalı kalmak yerine kendi bahçesinde oturmak isteyen kişilerin yoğun talepleri ile bahçeli müstakil ev ve taş ev fiyatları rekor üzerine rekor kırarak dikkat çekmişti.

ZİRAAT BANKASI SATILIK GAYRİMENKUL İLANLARI YAYIMLANDI!

Özellikle de pandemi döneminde dağıttığı ucuz krediler ile dikkat çeken Ziraat Bankası satılık gayrimenkuller ilanları ile de dikkat çekmeye devam ediyor. Bankanın genelde tahsil edemediği kredi alacakları nedeni ile icradan satılık evler ilanlarından oluşan gayrimenkul stoku için verdiği ilanlar düşük fiyatları ile ev sahibi olmak isteyen kişilere büyük fırsatlar sunuyor. 

Piyasa fiyatının nerede ise yarı fiyatına satılan evler için düşük fiyat imkanının yanı sıra Ziraat Bankası aynı zamanda dosya ve ekspertiz masrafsız 120 ay vadeli konut kredisi desteği de sağlıyor. Ziraat Bankası tarafından satışa sunulan gayrimenkul ilanları arasında en çok müstakil ev ilanları ile taş ev ilanları dikkat çekiyor. 

ziraat-bankası-satılık-gayrimenkuller-ilanları-ekim-2021

BAHÇELİ MÜSTAKİL KÖY EVİ ARAYANLARA KAÇMAZ FİYATLARI! ZİRAAT BANKASI SATILIK MÜSTAKİL EV İLANLARI KAÇ TL?

Yayımlanan Ekim ayı ilanları arasında yine çok sayıda müstakil ev ilanı yer aldı. Bankadan satılık gayrimenkuller için verilen ilanlarda Ziraat Bankası apartman dairesi, müstakil ev, taş ev, arsa, bağ, bahçe, tarla ve arsa gibi çok sayıda seçenek sundu. Bunlar arasında bahçeli müstakil köy evi ilanları büyük ilgi görüyor. 

Banka tarafında verilen ilanlarda 425 m2 büyüklüğe sahip olan Konya Taşkent Afşar Tepecik Mahallesindeki bahçeli müstakil ev fiyatı 25 bin lira olarak yer alırken Mardin Midyat Harmanlı Mahallesinde yer alan 218 m2 müstakil ev için talep edilen fiyat ise 24 bin lira olarak duyuruldu. 

ZİRAAT BANKASINDAN NASIL EV ALINIR, BANKADAN EV ALMAK İÇİN NELER YAPILIR?

Ziraat Bankası satılık gayrimenkuller ilanları bankanın resmi internet sitesi üzerinden ilan edilmekte olup ulaşmak için burayı TIKLAYINIZ... 

Gelen yeni sayfada karşınıza çıkan ilanları inceleyerek beğendiğiniz ilanlara teklif verebilirsiniz.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@