Bankalardan Satılık İcralık Ev İlanları Arayanlara Son Dakika Vakıf Katılım Müjdesi! 81 İlde Satılık İcralık Daireler

İcradan satılık ucuz ev almak isteyenlere Vakıf Katılım satılık gayrimenkul ilanları ile müjdeli haber geldi. Bankadan satılık gayrimenkul ilanları ile icradan daire, müstakil ev, arsa, tarla fırsatı!

Emlak Haberleri 29.10.2021 - 12:01 29.10.2021 - 12:01 Gülcan Özer

İcralık daire arayanlara Vakıf Katılım Bankası’ndan son dakika müjdesi geldi. Elindeki konutları satışa hazır hale getiren Vakıf Katılım, piyasa standartlarına göre oldukça ucuza satacağı konutları görücüye çıkardı. İlk günden itibaren büyük rağbet gören Vakıf Katılım icralık evler için elinizi çabuk tutun. Bankaların icralık evleri, ucuza konut arayanlar için her zaman merak konusu olmuştur.

Piyasa fiyatının altında konut almak isteyenler, bankaların icralık konutlarına büyük ilgi gösterirken bu konuda hızlı davranmak da son derece önemli. Teklif usulü ile icralık daire satan bankalar, sahip oldukları konutlar için kendi web sitelerini ya da bu iş için hazırlanan hazır siteleri kullanmakta. Bu haberimizde sizlere Vakıf Katılım tarafından satışa çıkarılan konutlardan ve bu konutları en uygun şekilde satın alma yöntemlerinden söz edeceğiz.

Her Bütçeye Uygun Çeşit Çeşit Dairelerle Hayalinizi Gerçeğe Dönüştürme Zamanı

Vakıf Katılım gayrimenkul satış sitesinde bütçenize uygun bir evi bulmanız hiç de zor değil. Konut kredisi kullanılmak suretiyle alınıp borcu ödenmeyen ya da ticari kredilere konu edilmek üzere Vakıf Katılım Bankası’na teminat olarak verilip teminat şartları yerine getirilmeyen bu konutlar, Vakıf Katılım tarafından teklif usulü ile satışa çıkarılmakta. Sizler de bütçenize göre uygun bir konut bulup teklifinizi iletebilir, doğru bir tercih kapsamında vereceğiniz teklifle birlikte hayal ettiğiniz eve burada kavuşabilirsiniz.

vakıf-katılım-satılık-daire-ilanı

Ana sayfada yer alan konutlar arasından beğendiğiniz bir konutun diğer bilgilerine ulaşmak için görselin yanında yer alan ‘’Detayı Gör’’ butonuna tıklayabilirsiniz. Bu şekilde satışa sunulan icralık konut ile ilgili metrekare, bina yaşı, bulunduğu kat ve mevki gibi bilgilere hızlı bir şekilde erişebilirsiniz. Vakıf Katılım tarafından satışa konulan daireler için teklif vermek istiyorsanız yine görsellerin yan kısmında bulunan ‘’Teklif Ver’’ butonunu kullanabilirsiniz.

Bu şekilde kısa bir form doldurup teklifinizi bankaya iletebilirsiniz. Daha iyi bir teklif gelmemesi halinde satışa sunulan icralık konutun satın alma hakkını elinizde tutacaksınız. Ana sayfada yer alan konut bilgilerinin son kısmında teklif vermek için kalan süreyi görebilir, teklifinizi bu minvalde daha sağlıklı bir şekilde iletebilirsiniz. Vakıf Katılım icralık daire satış sayfasında ulaşmak üzerebu bağlantıya tıklayabilirsiniz.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@