Bankalardan Satılık Müstakil Ev İlanları! İş Bankası, Ziraat Bankası, Vakıfbank, Halkbank Gayrimenkul Satış Duyuruları

Bankalar emlakçı oldu, ucuz ev ilanları yayımlandı! Nisan ayına özel yayımlanan yeni ilanlar kapsamında bankalardan satışa sunulan ucuz müstakil ev ilanları dikkat çekti. Pandemi nedeni ile bahçeli, müstakil ev almak isteyenlerin yoğun taleplerine rağmen piyasanın çok daha altında satılan müstakil ev fiyatları dikkat çekti. İşte bankalardan satılık müstakil ev ilanları!

Bankalardan Satılık Müstakil Ev İlanları! İş Bankası, Ziraat Bankası, Vakıfbank, Halkbank Gayrimenkul Satış Duyuruları

Pandemi döneminde bankaların takipteki alacak miktarları rekor üzerine rekor kıran bankalar ellerinde olan taşınmazlar için ucuz satış ilanları yayımlamaya devam ediyor. İpotekli ihtiyaç kredisi ve konut kredisi paketleri gibi kredilere teminat olarak gösterilen taşınmazlar, borçların ödenmemesi durumunda bankalar tarafından satışa sunuluyor.

Son dönemde bankaların satılık konut ilanları büyük artış gösterirken ellerinde biriken konutları biran önce satarak bilançolarında oluşan yoğun yükü azaltmak isteyen bankalar satılık ev fiyatlarına indirim üzerine indirim yapıyor. Özellikle de müstakil ev ilanları yoğun ilgi görüyor.

BANKALAR EMLAKÇI OLDU! BANKADAN, İCRADAN SATILIK EV NASIL ALINIR, MÜSTAKİL EV ALIRKEN NELERE DİKKAT EDİLMELİ?

Bankaların yayımlamış olduğu satılık ev ilanları emlakçıları aratmayacak düzeye gelirken özellikle de fiyatların piyasa fiyatlarından çok daha ucuz olması talebi arttırıyor. Piyasa fiyatının nerede ise üçte bir fiyatına satışa sunulan evler toplumda da farklı tartışmalara neden oluyor. Pek çok kişi icradan satılık ev ilanlarına "ağlayanın malı gülene yar olmaz" diyerek ahlı mal olduğu gerekçesi ile uzak dururken bazı kişiler ise ucuz fiyatları nedeni ile bu ilanları yakından takip ediyor.

Günümüzde bankalar bu ilanları kendi resmi internet siteleri üzerinden yayımlamayı tercih ederken verilen ilanlara başvurular yine internet üzerinden veriliyor. Her ilanın yanında yer alan teklif ver butonuna basan kişiler kendi tekliflerini sunmuş oluyorlar. Teklifin verilmesinin ardından 30 dakikalık otomatik zaman sayacı işlemeye başlıyor. Bu sayaçta süre sona erenene kadar başka teklif verilmemesi durumunda ilk teklif veren kişi evi satın alma hakkını elde ediyor. Yeni teklif gelirse ise bu durumda 30 dakikalık sayaç yeniden işleme başlıyor.

Bankalardan Satılık Müstakil Ev İlanları! İş Bankası, Ziraat Bankası, Vakıfbank, Halkbank Gayrimenkul Satış Duyuruları - Resim 1

İŞ BANKASI SATILIK GAYRİMENKULLER: 40 BİN LİRADAN BAŞLAYAN FİYATLARLA MÜSTAKİL EV ALMA İMKANI!

Türkiye'nin en büyük özel bankaları arasında yer alan İş Bankası satılık ev ilanları için İSTE GAYRİMENKUL COM sitesini kullanıyor. Kendi resmi sitesi üzerinden satış ilanlarını yayımlayan bankanın satışa sunduğu taşınmazlar için teklif vermek isteyen kişilerin en yakın Türkiye İş Bankası Şubesi’ne başvuruda bulunması ve taşınmazın ilan edilen Başlangıç Bedelinin %5’i tutarındaki teminatı yatırması yeterli oluyor.

Bankalardan Satılık Müstakil Ev İlanları! İş Bankası, Ziraat Bankası, Vakıfbank, Halkbank Gayrimenkul Satış Duyuruları - Resim 2

ZİRAAT BANKASI GAYRİMENKUL SATIŞ İLANLARI: 27 BİN 400 LİRAYA SATILIK TAŞ EV ALMA İMKANI!

Türkiye'nin en büyük bankası olan Ziraat Bankası satılık gayrimenkul ilanları en fazla takip edilen bankalar arasında yer alıyor. Banka Türkiye'nin pek çok bölgesinde satılık taşınmaz ilanları yayımlarken Sivas'ın Kümeören Köyünde yer alan taş ev için belirlenen satış fiyatı 27 bin 400 TL olarak ilan edildi.

Ziraat Bankası satılık müstakil ev ilanları E SATIŞ ZİRAATBANK COM TR adresi üzerinden yapılırken sistem üzerinden online teklif vermek isteyen kişilerin kendilerine en yakın Ziraat Bankası şubesini ziyaret ederek başvuru formu doldurması ve teminat tutarını yatırması gerekiyor.

Bankalardan Satılık Müstakil Ev İlanları! İş Bankası, Ziraat Bankası, Vakıfbank, Halkbank Gayrimenkul Satış Duyuruları - Resim 3

HALKBANK GAYRİMENKUL SATIŞ İLANLARI: 15 BİN LİRADAN BAŞLAYAN FİYATLARLA SATILIK UCUZ MÜSTAKİL EV SATIŞI İLANI

Tüm taşınmaz satışlarını Halkbank Gayrimenkul internet sitesi üzerinden yürüten Halk Bankası ev sahibi olmak isteyen kişilere son derece düşük fiyat seçenekleri sunuyor. Müstakil ev ilanları kategorisinde yer alan en düşük fiyat ise Tokat Zile ilçesinde yer alan müstakil ev için verilen 15 bin 100 liralık teklif oldu.

Halkbank'tan ev satın almak isteyen kişilerin sisteme girerek fiyat teklifi verebilmek adına kendilerine en yakın Halkbank şubesini ziyaret ederek sözleşme imzalaması, teminat parasını yatırması ve şifre alması gerekiyor.

Bankalardan Satılık Müstakil Ev İlanları! İş Bankası, Ziraat Bankası, Vakıfbank, Halkbank Gayrimenkul Satış Duyuruları - Resim 4

VAKIFBANK GAYRİMENKUL SATIŞ İLANLARI: 27 BİN LİRADAN BAŞLAYAN FİYATLARLA SATILIK MÜSTAKİL EV İLANLARI

Kamu bankaları arasında yer alan Vakıfbank satılık gayrimenkul ilanları için Vakıfbank İntengo Com TR adresini kullanırken banka tarafından satışa sunulan taşınmazlar 27 bin liradan başlayan fiyatlarla alıcı bekliyor. Kurumun resmi internet sitesi üzerinden verilen tekliflerde alıcılar belirleniyor.