Bankalardan Satılık Ucuz Evler! Ziraat Bankası, Halkbank ve Vakıfbank Konut Fiyatlarına Damping Yaptı, 180 Ay Taksitle Ev Sahibi Olma Fırsatı

Ziraat Bankası, Halkbank ve Vakıfbank konut stoklarını eritmek için ev fiyatlarına büyük indirim yaptı.

EMLAK HABERLERİ 20.12.2019 - 09:30 15.07.2021 - 00:11 Emlak 365

Ziraat Bankası, Halkbank ve Vakıfbank konut stoklarını eritmek için ev fiyatlarına büyük indirim yaptı. Bankalar ellerinde bulunan konut stoku yükünü azaltmak için hem ev fiyatlarını indirdi hem de 180 vadeli 0.99 faizle konut kredisi kullanma fırsatı sundu. İşte 3 dev bankanın konut kampanyaları!

2019 yılının birinci yarısı hem vatandaş hem de bankalar açısından oldukça zorlu geçti. Bankalar kullandırdıkları kredilerin karşılığını alamayınca teminat olarak gösterilen ipotekli taşınmazlara el koymaya başladı. Durum böyle olunca bankaların konut stoku büyük bir yük oluşturmaya başladı. Bankaların ellerindeki taşınmaz miktarı rekor seviyelere ulaşırken bankalar bu yükü 2020 bilançolarına taşımamak için konutta damping başlattı. Hem konut fiyatlarına yüzde 20 indirim yapıldı hem de 180 ay vadeli konut kredisi kullanma imkanı ile evler taksitle satışa sunuldu. ZİRAAT BANKASI SATILIK EV İLANLARI VE 180 AY VADELİ KONUT KREDİSİ KAMPANYASI Ziraat Bankası konut kredisi desteği ile sattığı evler için hem 180 ay vadeli 0.99 faizli konut kredisi kullandırıyor hem de bu evlere özel olarak ekspertiz ücreti almıyor. Yine bu evleri alan kişilerin kullandıkları kredilerden konut kredisi dosya masrafı da tahsil edilmiyor. Ziraat Bankası resmi internet sitesinde yer alan duyurular bölümünden ulaşabileceğiniz satılı gayrimenkuller için düşük fiyat fırsatları ile cazip imkanlar sunuluyor. 

HALKBANK SATILIK GAYRİMENKULLER VE 180 AY VADELİ KONUT KREDİSİ KAMPANYASI Halkbank satılık gayrimenkul ilanları bankanın Halkbank Gayrimenkul Com Tr isimli sitesinden verilmektedir. Banka elinde bulunan taşınmazları düşük fiyatlarla satışa sunarken aynı zamanda taksitle ev sahibi olmak isteyen kişiler için 180 ay vadeli 0.99 faiz oranı ile konut kredisi desteği de sunuyor. 

Bankanın satışa sunduğu konutlara teklif vermek için öncelikle üyelik işlemlerinizi tamamlamanız gerekiyor. Konu hakkında ilk işlemler Halkbank şubeleri üzerinden yapılıyor. Banka ucuz satılık konut ilanları yanı sıra dükkan ve arsa satış ilanları da yayımlıyor. Bankaların kredi indirimlerinden anında haberdar olmak isterseniz;İnstagram Hesabımız için TIKLAYINAndroid uygulamamız için TIKLAYINIZİOS uygulamamız için TIKLAYINIZVAKIFBANK SATILIK GAYRİMENKUL İLANLARI VE 180 AY VADELİ KONUT KREDİSİ KAMPANYASI 19 bin liradan başlayan fiyatlarla yer alan satılık daire ilanları Vakıfbank'ın resmi internet sitesi üzerinden satışa sunuluyor.  Vakıfbank İntengo Com sitesi üzerinden yayımlanan ilanlarda çok sayıda konutun yanı sıra satılık arsa ve satılık dükkan ilanları da bulunuyor. 

Banka satışa sunduğu tüm taşınmazlar için Vakıfbank Banak Gayrimenkulü konut kredisi kampanyası ile 0.99 faiz oranı ile 180 ay vadeli konut kredisi kullanma imkanı da sunuyor. Vakıfbank internet sitesi üzerinden satışa sunulan taşınmazlara teklif vermek isteyenlerin kendilerine en yakın Vakıfbank şubesine başvuruda bulunarak taşınmazın muhammen bedelinin %5’i tutarındaki teminatın yatırılması ve şubede doldurulacak Gayrimenkul Satış Şartnamesi’nin her sayfasının imzalaması gerekmektedir. Ardından kişiye verilen şifre ile sisteme giriş yaparak internetten konut için fiyat teklifi oluşturmanıza izin verilmektedir. 

EMLAK365.COM ÖZEL HABERİDİR, AKTİF LİNK BAĞLANTISI VERİLMEDEN HABERİN BİR BÖLÜMÜ YA DA TAMAMI KOPYALANAMAZ / ALINTILANAMAZ...Emlak365.com 


Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@