Bankaların 2019 Bayram Kredileri Kampanyaları

Bankaların bayram kredileri kampanyaları başladı. En uygun kredi faiz oranları hangi bankada, kredi faizleri düşer mi, kredi çekmeli mi, beklemeli mi?

İHTİYAÇ KREDİSİ 20.05.2019 - 10:52 15.07.2021 - 00:15 SERHATMEDYA

Bankaların bayram kredileri kampanyaları başladı. En uygun kredi faiz oranları hangi bankada, kredi faizleri düşer mi, kredi çekmeli mi, beklemeli mi?

Bankaların kredi faiz oranları yükselişe devam ederken bir yandan da bayram kredisi kampanyaları başladı. Ziraat Bankası bayram kredisi kampanyası düzenlememesine rağmen yine de şu anda en uygun ihtiyaç kredisi veren banka olarak öne çıkıyor. Ziraat Bankası ihtiyaç kredisi faiz oranı yüzde 1.90 olarak uygulanıyor. Ziraat Bankası İhtiyaç Kredisi Kampanyası Ziraat Bankası bayram kredisi kampanyası düzenlemedi ancak yine de mevcuz ihtiyaç kredisi faizleri içerisinde en düşük faiz oranı veren banka olarak öne çıkıyor. Ziraat Bankası ihtiyaç kredileri inceleniğinde en uygun ihtiyaç kredisi veren banka Ziraat Bankası olurken en düşük ihtiyaç kredisi faiz oranı ise yüzde 1.90 olarak uygulanıyor. 60 Ay Vadeli 10 Bin Lira Bayram Kredisi Hesaplama 

60 Ay Vadeli 15 Bin Lira Bayram Kredisi Hesaplama 

60 Ay Vadeli 20 Bin Lira Bayram Kredisi Hesaplama 

Garanti Bankası Bayram Kredisi Kampanyası 2019Bayram kredisi veren bankalar arasında yer alan Garanti Bankası yüzde 2.43 oranı ile Ramazan Bayramı kredisi veriyor. 

İş Bankası Ramazan Bayramı İhtiyaç Kredisi Kampanyası İş Bankası bayram kredisi kampanyası ile yüzde 2.20 ile ihtiyaç kredisi veriyor. İş Bankası geleneksel Ramazan Bayramı kredisi kampanyası ile 10 bin lira 60 ay vadeli ihtiyaç kredisi kampanyası ile aylık kredi ödemeleri 333.93 liraya denk geliyor. 

QNB Finansbank İhtiyaç Kredisi Kampanyası 20192019 bayram kredisi kampanyaları arasında yer alan Finansbank bayram kredisi kampanyası kapsamında yüzde 2,04 faiz oranı ile en uygun ihtiyaç kredisi veren özel banka olurken aylık kredi ödemleri 319 liraya denk geliyor. 

ING Bank Bayram Kredisi Kampanyası Banka faiz oranları arasında kredi oranları ile dikkat çeken bir diğer banka olan ING Bank 3 ay ertelemeli ihtiyaç kredisi veriyor. ING Bank ertelemeli ihtiyaç kredisi kampanyası ile "iki bayram arası kredi ödemesi" yok diyor. Bankadan 10 bin lira bayram kredisi kullanan kişilerin aylık ödemeleri 333 liraya denk gelirken kredinin geri ödemesi ise 19 bin 981 liraya geliyor ki bu da çekilen kredi tutarı kadar bankaya faiz ödenmesi anlamına geliyor. 

Bankaların kredi kampanyalarını takip etmek için uygulamamızı indirebilir, inşaat ve emlak sektörü haberlerinin yanı sıra TOKİ projeleri ve kura sonuçlarını da takip edebilirsiniz. Android uygulamamız için TIKLAYINIZİOS uygulamamız için TIKLAYINIZEmlak365.com


Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@