Bankaların İkinci El Taşıt Kredisi Faizleri Düşüyor! ING Bank'tan Herkese Uygun İkinci El Araç Kredisi

Bankaların ikinci el araç kredilerinde faiz oranları düşmeye devam ediyor. İşte en uygun taşıt kredisi oranları…

Finans 17.12.2021 - 13:17 17.12.2021 - 13:18 Serhat Karaman

Türkiye’de son dönemde artan otomobil fiyatlarına karşı bankaların uygun finansman seçenekleri de sunulmaya devam ediyor. İkinci El Taşıt Kredisi kampanyası ile ING Bank faiz oranlarını 6 aya kadar vade için yüzde 0,99’a kadar indirmiş durumda. Daha uzun vadeler için geçerli olacak faizlerde ise yüzde 1,44 oranı dikkat çekiyor.

Düşük faiz oranları ve uygun ödeme koşulları ile en uygun taşıt kredisini almak isteyenler, otomobil piyasalarında 0 km araçlarda yaşanan artış sonrasında ikinci el piyasası içinde finansman kampanyalarının artmasına neden oldu.

ING’den Düşük Faizli Taşıt Kredisi

ING Bank tarafından taşıt kredileri başta olmak üzere, ihtiyaç ve diğer pek çok kredi paketi için faiz indirimleri yapılmaya devam ediyor. 8 yaşa kadar 2. el otomobillerde geçerli olmak üzere yüzde 1,04’ten başlayan cazip faiz oranları ile vatandaşların hayallerini kurdukları taşıtlara kolayca ulaşmaları için finansman seçenekleri sağlanıyor.

3 ay erteleme seçeneklerine de sahip kredi kapsamında, faiz oranı 3 – 6 ayda yüzde 0,99, 9 – 48 ay için yüzde 1,44 olarak hesaplanmıştır. Ayrıca satın alınan araç kaskosunun banka aracılığıyla yapılması halinde ek faiz indirimi fırsatlarından da yararlanmaları sağlanacaktır. Kefilsiz kullanıma uygun kredi, tüm ikinci el araç marka ve modellerinde kullanılabilmektedir.

2. El Taşıt Kredisi Hesaplama

ING Bank İkinci El Taşıt Kredisi kampanyası kapsamında, 48 ay vade ile 20.000 TL finansman taleplerinde geçerli olmak üzere yapılan kredi hesaplaması için yüzde 1,44 faiz oranları uygulanmıştır. Buna göre aylık 584 TL örnek ödeme tablosuna göre hesaplama yapılmaktadır.

ING Bank’ın ikinci el araçlarda geçerli olmak üzere; Citroen, Chevrolet, Fia, Ford, Honda, Hyundai, KIA, Mazda, Nissan, Renault ve Opel başta olmak üzere birçok markanın 8 yaşa kadar ikinci el tüm modellerinde geçerli avantajlı oranlar uygulanmaktadır. Yüzde 0,99’dan başlayan faiz oranlarına sahip kredinin vade sayısına ve miktarına göre farklı oranda faizler uygulanmaktadır.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@