Bankkart Kullananlar Dikkat! Ziraat Bankası'ndan Trendyol İndirim Kodu

Ziraat Bankası Bankkart kullanan öğrenciler için Trendyol ile anlaşma sağlandı. Anlaşma öğrencilere özel ve alışverişlerde indirim kuponu sağlıyor. İşte detaylar.

Bankkart Kullananlar Dikkat! Ziraat Bankası'ndan Trendyol İndirim Kodu

Gençlere özgü kampanyalarına son dönemde hız veren Ziraat Bankası, şimdi de en popüler alışveriş uygulamalarından biri olan Trendyol ile anlaşma sağladı. Alışverişini Trendyol’ dan yapan Bankkart Gençliler, Ziraat Bankası tarafından sunulan efsane indirimden yararlanabilecek.

Günümüz gençlerinin çoğu, alışverişlerini internet üzerinden hizmet veren sanal mağazalardan yapmakta. İnternette yer alan alışveriş sitelerinde daha fazla çeşit olması ve özel indirimler sebebiyle tercihlerini bu yönde belirleyen gençler, zaman zaman bankaların özel kampanyalarından da faydalanabiliyor.

250 TL ve Üzeri Trendyol Harcamalarınıza Anında İndirim Kodu Hediye

Kampanyadan yararlanmak için ilk olarak Bankkart mobil uygulamasına giriş yapıp kampanyalar menüsünden Bankkart Gençlilere özel Trendyol kampanyasında yer alan ‘’Katıl’’ butonuna tıklamak gerekiyor. İndirim kodu alabilmek için bu işlemin alışveriş öncesinde tamamlanması şart.

Uygulama üzerinden kayıt oluşturduktan sonra 250 TL ve üzeri Trendyol harcamalarında 50 TL tutarında indirim kodu kazanılabiliyor. Bu kampanya, yalnızca Bankkart Genç sahiplerine özel. Diğer Ziraat Bankası müşterileri ilgili kampanyadan yararlanamıyor. Ayrıca sadece Trendyol web sitesi ve mobil uygulama üzerinden yapılan alışverişlerde geçerli.

İndirim hakkından yararlanabilmek için tek seferde en az 250 TL tutarında alışveriş yapmak gerekiyor. Alışveriş tutarının 250 TL’yi aşması durumunda kampanyadan yararlanılabiliyor. Ödeme esnasında indirim kodu alanına kampanyaya katılım sonrasında cep telefonunuza gönderilen kodu yazmanızla birlikte 50 TL tutarında indirim hakkınızı kullanabiliyorsunuz.

Ödemelerde Trendyol cüzdan bakiyesinin kullanılması durumunda indirim kodu geçersiz olacaktır. Ayrıca iptal ve iade işlemleri sonrasında en az 250 TL tutarında alışveriş yapılmazsa indirim kodu iptal edilmiş sayılır. Her bir Bankkart Genç müşterisi yıl sonuna kadar bu kampanyadan 1 defaya mahsus yararlanabiliyor. İndirim kodları da tek seferlik kullanılabilmekte. Alışverişin başarılı bir şekilde sonlandırılmasının akabinde Ziraat Bankası tarafından gönderilen indirim kodu otomatik olarak iptal olacak ve diğer alışverişlerde kullanılamayacaktır.

Bankkart Genç kullanıcısı olarak siz de Trendyol’ a özel bu kampanyadan yararlanmak istiyorsanız hemen Bankkart mobil uygulamasını indirerek Trendyol kampanya duyurusunda yer alan ‘’Katıl’’ butonuna tıklayarak kodunuzu alın ve Trendyol’ da yer alan sayısız ürün arasında keyifli bir gezintiye çıkın. Alışveriş tutarınızın tek seferde en az 250 TL olması halinde 50 TL’lik indirim kodunuzu kullanabilirsiniz.

SONRAKİ HABER