Bankkart sahipleri için son gün! 150 TL kazanma şansı devam ediyor

Türkiye’nin en büyük kamu bankalarından Ziraat Bankası müşterilerine harcarken kazandırmaya devam ediyor.Ziraat Bankası Bankkart sahiplerine, bayram döneminde yapacakları alışverişlerde 150 TL hediye!

Finans 04.05.2022 - 15:27 04.05.2022 - 15:29 Duygu Dilan Duman

Ziraat Bankası resmi web sitesi üzerinden yapılan açıklamaya göre Bankkart Lira kazanma kampanyasında son güne girildi. Ziraat Bankası kartı olanları yakından ilgilendiren bu kampanya ile Ramazan Bayramı alışverişlerinde harcarken kazanma imkanı sürüyor. Kampanya detaylarına göre 5 Mayıs 2022 tarihine kadar Ziraat Bankası Bankkart müşterileri toplamda 150 TL lira hediyesini ceplerine koyabilecek.

Müşteri memnuniyeti odaklı bankacılık hizmetleri ile sektörde adından sık sık söz ettiren Ziraat Bankası, Ramazan Bayramı döneminde de dikkatleri üzerine çekti. Bankadan yapılan resmi açıklamaya göre Ziraat Bankası Bankkart müşterileri, kartlarıyla market, bakkal, kasap, manav ve şarküteri üye işyerlerinden tek seferde yapacakları her 300 TL ve üzeri ilk alışverişe 10 TL kazanacak.

Ziraat Bankası Bankkart Kampanyası

ziraat bankası bankkart lira

Müşterilerine harcarken kazanma fırsatı tanıyan Ziraat Bankası, Bankkart sahiplerini sevindirmeye devam ediyor. Türkiye’de milyonlarca bireysel ve ticari müşteriye sahip olan Ziraat Bankası’nın kampanya açıklamasına göre 300 TL ve üzeri ikinci harcamaya 20 TL, üçüncüye 30 TL, dördüncüye 40 TL ve beşinciye 50 TL ödeme yapılacak. Böylelikle Ziraat Bankası Bankkart müşterileri toplamda 150 TL hediye kazanabilecek. Kampanyadan yararlanmak isteyen tüm Ziraat Bankası Bankkart müşterileri için son gün 5 Mayıs 2022 tarihi olarak açıklandı.

Bankkart 150 TL Hediye Kampanya Koşulları

Ziraat Bankası Bankkart ile Ramazan Bayramı döneminde harcarken kazanmak isteyenler bu kampanyanın detaylarını araştırıyor. Kampanyaya katılmak isteyen müşterilerin Bankkart Mobil, bankkart.com.tr üzerinden veya RAMAZAN yazıp 4757’ye SMS göndererek katılım sağlamaları gerekiyor.

Ziraat Bankası resmi web sitesindeki detaylara göre bir müşteri kampanyadan azami 150 TL tutarında hediye lira kazanabilir. Karta para yükleme işlemleri kampanyaya dahil değil olmayıp 5 Mayıs tarihine kadar yapılan işlemlerin iade edilmesi durumunda kazanılan Bankkart Liralar geri alınmaktadır. T.C. Ziraat Bankası A.Ş. kampanya koşullarının tamamında değişiklik yapabilir.

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@