Bartın İl Özel İdaresi Dubleks Tatil Evleri İçin Satışa Çıktı!

Bartın Merkez Güzelcehisar Köyü İnkum Mevkiinde bulunan dubleks tatil evleri için 27 Mayıs 2021 tarihli Resmi Gazete ile satış ilanına çıktı. Yayımlanan ilan kapsamında toplam 12 adet dubleks tatil evinin satışa sunulacağı ilan edildi. Bartın İl Özel İdaresi İnkumu Tesisleri dubleks daire satış ilanı detayları haberimizde!

Bartın İl Özel İdaresi Dubleks Tatil Evleri İçin Satışa Çıktı!

Kalabalıktan uzak, temiz bir doğa içerisinde deniz tatili yapmak isteyen kişilerin tercih ettikleri Bartın İnkumu için yeni satış ilanı yayımlandı. Kendi yazlık eviine sahip olmak isteyen kişiere hitap eden ilan kapsamında 12 dubleks tati evinin ihale yöntemi ile satışa sunulacağı duyuruldu.

27 Mayıs 2021 tarihli Resmi Gazete ile Bartın İl Özel İdaresi tarafından yayımlanan ilan kapsamında 6 blok, 12 adet bağımsız bölümden oluşan dubleks tatil evlerinin satış işlemleri için ihale tarihi ve şartları gibi detaylar belirlenmiş oldu.

BARTIN İL ÖZEL İDARESİ İNKUMU TESİSLERİ DUBLEKS DAİRE FİYATLARI NE KADAR, KAÇ TL, İHALE TARİHİ NE ZAMAN?

Bartın'ın gözde tatil merkezi olan İnkum sınırları içerisinde yer alan ve mülkiyeti Bartın İl Özel İdaresi'ne ait olan taşınmazların ihale yöntemi ile satılacağı duyuruldu. 27 Mayıs 2021 tarihli Resmi Gazete ile yayımlanan ihale ilanı kapsamında Bartın İl Özel İdaresi, Kemerköprü Mah. 150. Cad. No: 2, İl Encümeni Toplantı Salonunda yapılacak olan ihale tarihi 8 - 9 Haziran 2021 tarihi olarak duyuruldu.

Bartın İl Özel İdaresi Dubleks Tatil Evleri İçin Satışa Çıktı! - Resim 1

İl Encümenince yapılacak olan ihale 2886 sayılı Devlet İhale Kanununun 45. maddesi gereğince "Açık Teklif Usulü" ile yapılırken satışa sunulan dubleks daireler için belirlenen muhammen bedel ise 1 milyon 250 bin lira olarak ilan edildi. İhaleye katılmak isteyen kişi ya da kurumların muhammen bedelin yüzde 3'ü üzerinden hesaplanan 37 bin 500 liralık geçici teminat bedelini Bartın İl Özel İdaresi hesaplarına yatırmaları gerekecek.

İhaleye katılarak dubleks tatil evi sahibi olmak isteyen kişilerin ihale evraklarını satış şartnamesinde belirtilen maddelere uygun olarak hazırlayarak ihale günü saat 12:00'a kadar Bartın İl Özel İdaresi İmar ve Kentsel İyileştirme Müdürlüğüne teslim etmeleri yeterli olacak.

SONRAKİ HABER