Başakşehir'in Yeni Konut Projesi Kayapark Sakura Evleri İçin Fiyatlar Belli Oldu

Başakşehir Belediyesi güvencesi ile inşa edilecek olan Kayapark Sakura Evleri için tanıtım töreni düzenlendi. Kayapark Sakura Evleri konut projesi ile kaç konut inşa edilecek?

Konut Projeleri 18.01.2022 - 00:46 18.01.2022 - 00:46 Engin Uzunoğlu

İstanbul'un gözde ilçelerinden birisi olan Başakşehir'de inşa edilen yeni bir konut projesi daha tanıtıldı. Başakşehir Belediyesi ile Famir Yapı ortaklığında inşa edilecek olan Kayapark Sakura Evleri Kayabaşı Mahallesi'nde yapılacak. 

KAYAPARK SAKURA EVLERİ NEREDE İNŞA EDİLECEK?

Kayapark Sakura Evleri oldukça cazibesi bulunan bir lokasyonda inşa edilecek. Bu konut projesi Başakşehir Çam ve Sakura Hastanesi, Atatürk Olimpiyat Stadı ve Kayapark Millet Bahçesi ile komşu olacak. 

Kayapark Sakura Evleri konut projesi için düzenlenen tanıtım töreninde konuşan Başakşehir Belediye Başkanı Yasin Kartoğlu, "Başakşehir Belediyesi İstanbul'da en çok konut üretimi yapan belediyedir. Projemizin lansmanını yaptık. Gelir paylaşımlı projeleri sürdürürken bunların yanında sosyal projelere de devam ediyoruz. Yakında yeni müjdelerimiz de olacaktır. 2022 yılının ilk 6 ayında Şahintepe ve Ziya Gökalp mahallelerimizde de yeni projelerimize başlayacağız. Kayapark Çam Sakura Evleri çok değerli bir lokasyonda kurulacak. Çam ve Sakura Hastanesi ile mesafesi sadece birkaç dakika olacak. Yeşil bir alan içerisinde insanlara yaşama imkanı verilecek." dedi.

KAYAPARK SAKURA EVLERİ KAÇ TL'DEN SATILIYOR!

Kayapark Sakura Evleri Proje Müdürü Serkan Başer ise, "Bu projenin en önemli özelliği fiyatlarıdır. Fiyatlar konusunda bilgi verecek olursak 2+1 evler 575 Bin TL'den başlıyor, 3+1 evlerin fiyatı ise 750 Bin TL seviyesinden başlıyor. İlk etapta satışa çıkaracağımız konutların maksimum fiyatı 900 Bin TL olacak. Bu çevrede bu fiyatlarla ev satın almak imkansız. Hatta yarı fiyatına ev satıyoruz diyebilriiz. Bunda Başakşehir Belediyesi'nin özel bir gayreti var. Başakşehir'de bu fiyatlarla bir daha ev satın alma imkanı doğabileceğini sanmıyoruz." açıklamasını yaptı. 

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@