Başkan Erdoğan Açıkladı Millet Bahçesi Projeleri Buralara Yapılacak!

İlk olarak Ak Parti seçim beyannamesi ile gündeme gelen Millet Bahçesi projeleri hakkında Erdoğan 100 günlük eylem planı kapsamında yapılacak olan millet bahçesi projelerini açıkladı.

EMLAK HABERLERİ 03.08.2018 - 16:34 15.07.2021 - 00:20 Emlak 365

İlk olarak Ak Parti seçim beyannamesi ile gündeme gelen Millet Bahçesi projeleri hakkında Erdoğan 100 günlük eylem planı kapsamında yapılacak olan millet bahçesi projelerini açıkladı.

Erdoğan tarafından yapılan açıklamalarda millet bahçesi projelerine de yer verildi. Erdoğan 100 günlük eylem planı içerisinde 6 millet bahçesinin inşaatına başlayacaklarına, 22 tanesinin ise projesine başlanacağı müjdesini verdi. Açılışı Yapılacak Millet Bahçeleri Nerede ?İlk 100 günlük süreçte açılacak olan 6 adet millet bahçesi de açıkandı. Açıklanan millet bahçelerinden 5 tanesi İstanbul'da bir tanesi ise Konya'da bulunuyor. Açılacak olan millet bahçeleri olarak Başkan Erdoğan 2 tanesi İstanbul Kayaşehir Millet Bahçesi olmak üzere İstanbul Baruthane Millet Bahçesi, İstanbul Esenler Millet Bahçesi ve Konya Meram Millet Bahçesi isimlerini açıkladı. İnşasına Başlanacak Olan  Millet Bahçeleri Nerede?100 günlük eylem planı içerisinde inşasına başlanacak olan millet bahçeleri olarak ise İstanbul Kayaşehir 2. Etap Millet Bahçesi, İstanbul Kayaşehir 3. Etap Millet Bahçesi, İstanbul Kayaşehir 4. Etap Millet Bahçesi, Pendik millet bahçesi, Validebağ Millet Bahçesi, Küçükçekmece Millet Bahçesi, Ayazma Millet Bahçesi, Diyarbakır Dicle Vadisi Millet Bahçesi projeleri olarak açıklandı. Ankara'da Millet Bahçeleri Nereye Yapılacak?Ankarda'da ki millet bahçesi projeleri içinde açıklamada bulunan Başkan Erdoğan biri Ankara Gölbaşı Millet Bahçesi bir diğeri ise Ankara Atatürk Kültür Merkezi olmak üzere Ankara'ya 2 millet bahçesi müjdesi verdi. Projesi Hazırlanacak Olan Millet Bahçeleri Hangileri?Projesi hazırlanacak olan millet bahçeleri olarak ise İstanbul Atatürk Havalimanı Millet Bahçesi, Zeytinburnu 5 Telsiz Millet Bahçesi, Ankara AKM Millet Bahçesi, Ankara Gölbaşı Millet Bahçesi, Yozgat Sorgun Millet Bahçesi, Konya Millet Bahçesi, Adana Millet Bahçesi, Diyarbakır Millet Bahçesi, Batman Millet Bahçesi, Eskişehir Millet Bahçesi, Gaziantep Millet Bahçesi, Giresun Millet Bahçesi, Hatay Millet Bahçesi, Malatya Millet Bahçesi, Mersin Millet Bahçesi, Sakarya Millet Bahçesi olarak açıklandı. Atatürk Havalimanı Millet Bahçesi Projesi Ne Zaman Yapılacak?İstanbul 3. Havalimanı taşınır taşınmaz millet bahçesi inşasına başlanacak. İlk olarak öncelik taşınma işlemlerine verilecek. Ardından Türkiye'nin en büyük millet bahçesi projesi için start verilecek. Atatürk Havalimanı millet bahçesi projesi mümkün olan en kısa sürede hayata geçirilecek. Emlak365.com
Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@