Başkent Kültür Yolu Festivali 12 Haziran etkinlikleri: Murat Dalkılıç konseri saat kaçta, nerede, ücretsiz mi?

Başkent Kültür Yolu Festivali'nin son gününde sahneye Murat Dalkılıç çıkacak. Ankara Murat Dalkılıç konseri saati, yeri belli oldu.

Gündem 12.06.2022 - 12:07 12.06.2022 - 12:08 Büşra Uluşen

Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından organize edilen Başkent Kültür Yolu Festivali'nde son gün geldi. 28 Mayıs günü başlayan festival süreci, bugün yapılacak son etkinlikler ve konserler ile sona erecek. 

Ankara'da etkisini gösteren olumsuz hava koşulları nedeniyle bazı konserler ertelenmiş ve bazıları ise iptal edilmişti. Arkasında büyük bir organizasyon olan festival için son gün heyecanı yaşanıyor. Henüz etkinliklere hiç katılmayan ya da etkinliklerin tadını son gün de yaşamak isteyenler 12 Haziran Başkent Kültür Yolu konser programını araştırıyor. 

Ankara Murat Dalkılıç konseri nerede, saat kaçta, ücretsiz mi?

Başkent Kültür Yolu Festivali kapsamında 16 gün içerisinde onlarca ünlü isim Ankara'ya gelerek unutulmaz konserler verdi. Eğlencenin doruğa çıktığı, Ankaralıların kültür ve sanat etkinliklerine doyduğu festival boyunca Ankara Kalesi'nde yapılan tüm konserler ücretsiz oldu.

Festivalin son gününde ise kapanışı ünlü şarkıcı Murat Dalkılıç yapacak. Murat Dalkılıç konseri 12 Haziran 2022 Pazar günü saat 20.30'da Ankara Kale Kapısı'nda gerçekleşecek. Konser ücretsiz olup, tüm Ankara halkı davet ediliyor. 

murat dalkılıç kültür yolu

Konser öncesinde Ankara'nın birçok farklı yerinde söyleyişi, çocuk etkinlikleri, açık hava etkinlikleri ve sergiler yapılacak. Üstelik biletli olan etkinliklerde öğrencilere büyük bir ayrıcalık sunularak biletleri yüzde 50 indirimli fiyata alma imkanı yakalayabiliyorlar. 

Başkent Kültür Yolu Festivali 28 Mayıs - 12 Haziran 2022 tarihleri arasında gerçekleştirildi. Festivalin son konserini Murat Dalkılıç, Ankara Kale Kapısı'nda verecek. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@