Başkentte Ev Sahibi Olmak İsteyenlere! OYAK Seyirce Konut Projesi Satışları Başladı

OYAK daimi üyeleri için başlatılan proje kapsamında, 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 dairelerin satışı yapılacak. Ankara Sincan'da yer alan konut projesinin özellikleri.

Konut Projeleri 09.10.2021 - 12:13 09.10.2021 - 12:13 Mustafa KARAGÖZ

Ankara'da ev alma planı olan OYAK daimi üyeleri için yeni bir proje hayata geçirildi. OYAK Seyirce Konut Projesi özel imkanlarla ev sahibi olma fırsatı sağlıyor. Projen ev almak isteyenler için ilk basın açıklaması ve ilk projete tanıtım filmi, OYAK İnşaat'ın internet sitesinden yayımlandı. 

1+1, 2+1, 3+1 VE 4+1 DAİRELER SATILACAK

YAK Seyirce Projesine ilişkin yapılan basın açıklamasında, projenin ev almak isteyenlere sunduğu imkanlar açıklandı. Projede yer alan konutların satışlarına dair kısa bir açıklamada bulunan firma kaç konutun satışa çıkarılacağına dair şu açıklamada bulundu.

"OYAK İnşaat tarafından, Ankara’nın Sincan ilçesinin gelişen bölgesi Törekent mahallesinde yer alan OYAK Seyirce Projesi’nde 1. Etap 375 adet konut yeni sakinleriyle buluşmaya hazırlanıyor."

İlan edilen basın açıklamasının devamında ise konut satışlarının OYAK’ın Konut Edindirme Hizmetleri Yönetmeliği esasları çerçevesinde yapılacağı bildirildi. Konut satışları için üyelere sunulan diğer özel olanaklar hakkında da bilgi veren OYAK İnşaat OYAK Seyirce Projesi’nde yer alan konutların doğal yaşam alanları, sosyal imkanları ve metroya yakın konumuyla ön planda olduğu vurgulandı.

OYAK SEYİRCE

Proje kapsamında OYAK Üyeleri 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 dairelerden istediklerini alabilecekler. Konut satışları için OYAK İnşaat'ın resmi sitesinden online başvuru yapılabileceği açıklandı. Bunun dışında konut projesine ilişkin detaylı bilgi almak isteyenler için projeye dair bir tanıtım filmi yayımlandı. 

Başvuru ve detaylı bilgi edinme işlemleri OYAK İnşaat kurumsal web sitesinden tamamlanacak. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@