Başvuran Herkes 1.000 TL İndirim Kazanıyor! TEB Duyurdu, Dijital Kredi Kartı Kampanyası Başladı

CEPTETEB Dijital Kredi Kartı ile online alışverişlerde geçerli cazip indirim fırsatları sunuluyor. Kredi kartlarında yeni dönem…

Finans 26.12.2021 - 10:04 26.12.2021 - 10:06 Gülcan Özer

TEB’in avantajlı kredi kartı kampanyaları arasında yer alan Dijital Kredi Kartı kampanyası, 1.000 TL indirim fırsatları ile alışverişlerini daha avantajlı hale getirmek isteyenlere ayrıcalıklı fırsatlar sunuyor. 31 Aralık’a kadar başvuran herkesin yararlanabileceği kampanya kapsamında, birçok indirim fırsatından yararlanmak da mümkün hale geldi.

Vatandaşların yapacağı tüm online alışverişlere özel 10 ayda 1.000 TL’ye varan indirim kazanarak, birçok üründe artan fiyatlara karşı daha kolay ödeme imkanlarından yararlanması ve indirim kazanması bu sayede sağlanmış oldu.

TEB Dijital Kredi Kartı Kampanyaları

TEB’in en avantajlı kredi kartı kampanyası olmaya aday CEPTETEB Dijital Kredi Kartı ile vatandaşların birçok online alışverişi daha avantajlı hale getiriliyor. Türkiye’de son dönemde kredi kartlarında başlayan yeni dönemle birlikte vatandaşların dijital kanallar üzerinden harcadıkça kazanmaları sağlanıyor. Tüm internet alışverişlerinde geçerli olmak üzere CEPTETEB Dijital Kredi Kartı kampanyasından yararlanacak kişiler için 1.000 TL’ye varan indirim uygulanıyor.

Tüm online alışverişlerin yüzde 20’si aylık en fazla 100 TL olmak üzere 1.000 TL Efsane Fırsat kampanyası ile destek sağlanacak. Hızlı başvuru kanalları kullanılarak yapılacak CEPTETEB Dijital Kredi Kartı ile giyim, elektronik, eğitim veya seyahat gibi online harcamalarının tümünde geçerli kampanyadan vatandaşların en iyi oranlarla yararlanması sağlanıyor.

teb dijital kampanyaları

TEB Dijital Kredi Kartı Başvurusu Bankaların dijital dönüşüm politikaları kapsamında kolay başvuru olanaklarının tanındığı TEB kredi kartları için online araçlar kullanılarak başvuru yapma imkanı sunuluyor. Bin liraya varan indirim fırsatlarından yararlanmak için CEPTETEB Dijital Kredi Kartı başvurusu yapmak için; CEPTETEB mobil uygulamasını indirerek görüntülü görüşme ile anında banka müşterisi olabilirsiniz.

Dijital Kredi Kartı başvurusunun yine şubeye gitmeden kolayca CEPTETEB uygulaması üzerinden yapılarak, TEB kredi kartı kampanyalarından anında yararlanmaya başlayabilirsiniz. 31 Aralık 2021’e kadar geçerli olacak kampanya kapsamında tüm e – ticaret harcamalarında en avantajlı indirim fırsatları ve taksit seçenekleri sunulacak. Kampanya sadece CEPTETEB dijital kredi kartı sahipleri için geçerli olacak ve 31 Aralık 2021 tarihinde sona erecek. Düzenlenen kampanyada sunulan fırsata özel olarak mail order işlemleri de hesaplamaya dahil edilecek.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@