Başvuran Herkesin Kredi Ve Kredi Kartı Borçları Hemen Kapanıyor! İş Bankası 25 Bin TL Borç Transferi Kredisi Veriyor!

Borçlu müşterilerinin kredi ve kredi kartı borçlarını ödeyebilmeleri için İş Bankası tarafından borç transferi kredisi veriliyor. İş Bankası borç transferi kredisi nasıl çekilir?

Başvuran Herkesin Kredi Ve Kredi Kartı Borçları Hemen Kapanıyor! İş Bankası 25 Bin TL Borç Transferi Kredisi Veriyor!

Türkiye'de enflasyonist ekonomik ortamın vatandaşlara yansıması bütçelerde açıkların oluşmasına neden oldu. Bundan dolayı bir yandan hayat pahalılığı karşısında ailelerinin geçimlerini temin etmeye çalışan vatandaşlar diğer yandan da kredi ve kredi kartı borçlarını ödeyebilmenin imkanlarını bulup bütçelerini çevrilebilir hale getirmek istiyorlar.

İŞ BANKASI BORÇ TRANSFERİ KREDİSİ KAMPANYASI

Ekonomik ortam nedeniyle kredi ve kredi kartı borçlarını ödeyemeyen vatandaşlar için İş Bankası tarafından oldukça kapsamlı bir kredi ürünü tanıtıldı. İhtiyaç kredisi kapsamında hazırlanan kampanya ile müşterilere borç transferi kredisi veriliyor. İş Bankası müşterileri borç transferi kredisi kullanarak borçlarını ödeyebilme imkanına kavuşuyorlar.

İŞ BANKASI BORÇ TRANSFERİ KREDİSİ NE İŞE YARAR?

İş Bankası borç transferi kredisini kullanan müşteriler bazı sıkıntılarından kurtulabilmenin avantajını sonuna kadar yaşayabiliyorlar. Öncelikle müşteriler borçlarını düzenli ödeyememe nedeniyle bankaların kara listesine girmekten kurtuluyorlar. Bu oldukça büyük bir avantaj oluyor. Zira kara listeye giren müşterilere Türkiye'de herhangi bir banka listeden çıkana kadar ne kredi kullandırtıyor ne de kredi kartı veriyor.

İş Bankası borç transferi kredisi ile ödenemeyen veya ödemesi aksayan kredi borçları ile biriken kredi kartı borçları kapatılabiliyor. İş Bankası'ndan kullandırılan borç transferi kredisi ile başka bankalara olan kredi borçları tek kalemde ödeniyor.

Müşteriler İş Bankası'nda yeni bir kredi hesabı açmış oluyorlar. Bu da bir anlamda kredi yapılandırması görevi görüyor. Kredi borçlarının hem vadesi uzatılıyor hem de ödenmesi gereken taksit miktarları düşürülebiliyor.

İş Bankası borç transferi kredisi kullanarak kredi kartı borçlarını ödeyen vatandaşların bir diğer faydası da kredi kartı limitlerinin arttırılması oluyor. Borç nedeniyle kullanılmaz hale gelen kredi kartları borç transferi kredisi ile ödeneceği için ödenen tutar kadar kredi kartı limiti kullanılabilir hale geliyor. Bu da vatandaşlara ekonomik olarak bir hareket alanı kazandırmış oluyor.

İŞ BANKASI 25 BİN TL BORÇ TRANSFERİ KREDİSİ HESAPLAMA

İş Bankası borç transferi kredisi için müşterilere uygulanan kredi faiz oranı kişiye özel olarak belirlenmektedir. Ancak bu kredi kampanyası ihtiyaç kredisi kampanyaları kapsamında olduğu için mevcut İş Bankası ihtiyaç kredisi faiz oranı ile örnek bir hesaplama yapılıyor.

iş bankası borç transferi kredisi hesaplama

İş Bankası'ndan 36 ay vadeli 25 Bin TL ihtiyaç kredisi kullanan müşterilere banka tarafından aylık yüzde 1,60 kredi faizi uygulanıyor. Bu verilerle yapılan kredi hesaplamasına göre de müşteriler aylık kredi taksit tutarları 968 TL oluyor. Vade sonuna gelindiğinde müşteriler herhangi bir gecikmeye düşmamişlerse bankaya ödenmiş toplam kredi geri ödeme miktarı 34.857 TL oluyor.

SONRAKİ HABER