Başvurana Düşük Faizle 20 Bin TL! ING Bank Avantajlı İhtiyaç Kredisini Duyurdu!

İhtiyaç kredisi çekmek isteyenlere ING Bank tarafından aylık yüzde 1,35 faizle nakit desteği veriliyor. Peki ING Bank'ın düşük faizli kredisi nasıl çekilir, hangi şartları vardır? 

Finans 22.09.2021 - 23:18 22.09.2021 - 23:28 Engin Uzunoğlu

Yaşanan ekonomik gelişmelerden olumsuz etkilenenlerin sayısındaki artış ihtiyaç kredilerine olan taleplerin yükselmesini sağladı. Bundan dolayı da bankacılık ürünleri arasında en yüksek talep ihtiyaç kredisi kampanyalarına gösterilmeye başlandı. Ancak burada düşük maliyetli ihtiyaç kredileri ön plana çıktı. ING Bank da oldukça düşük maliyetlerle ihtiyaç kredisi verildiğini duyurdu. 

ING BANK'TAN YÜZDE 1,35 FAİZlE İHTİYAÇ KREDİSİ

ING bank'ın yaptığı son duyuruya göre müşterilere özel şartlarda aylık yüzde 1,35 faizle ihtiyaç kredisi veriliyor. Oldukça düşük maliyetle verilen bu nakit desteği almak isteyen müşteriler bankanın talep ettiği şartları öğrenmek istiyorlar. ING Bank bu ihtiyaç kredisi kampanyasının şartlarını ilan etti. 

ING Bank'ın aylık yüzde 1,35 faizli ihtiyaç kredisinden yalnızca ilk defa ING Bank müşterisi olacaklar yararlanabiliyor. Tanışma faizi olarak adlandırılan bu faiz oranı ile yeni müşterilere nakit desteği veriliyor. 

ING Bank'ın düşük faizli ihtiyaç kredisi kampanyası kapsamında müşteriler 20 Bin TL'ye kadar kredi kullanabiliyorlar. Bu ihtiyaç kredileri için müşterilere 36 aya kadar vade imkanı veriliyor. Bu imkanı değerlendirenler ING Bank'tan düşük maliyetlerle nakit desteği almış oluyorlar.

ING Bank tarafından yapılan açıklamaya göre aylık yüzde 1,35 kredi faizinden yararlanmak isteyen ve ihtiyaç kredisi talep eden müşterilerin KKB skorları 1850 ve üstü olması gerekiyor. Bu şartı yerine getiremeyen müşterilere daha farklı faiz oranı ile kredi veriliyor. 

20 BİN TL İHTİYAÇ KREDİSİ MALİYET HESAPLAMA

ING Bank'tan yüzde 1,35 aylık faizli ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen müşyeriler maliyet hesaplamalarını da merak ediyorlar. Bu şartlarda kullanılan 36 ay vadeli 20 Bin TL ihtiyaç kredisi için müşteriler bankaya her ay kredi taksiti olarak 738 TL ödeme yapıyorlar. Bu kredi için müşterilere 100 TL kredi tahsis ücreti maliyeti çıkarılıyor. Kredinin toplam maliyeti ise 26.552 TL olarak açıklandı.

ing bank ihtiyaç kredisi maliyet hesaplama

KREDİ BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

ING Bank'a ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak isteyen müşterilere oldukça kapsamlı kolaylıklar sağlanıyor. Bankanın internet sitesi üzerinden başvurular alındığı gibi isteyen müşteriler mobil uygulama ve internet bankacılığından da ihtiyaç kredisi başvurusu yapılabiliyor. Ayrıca banka şubelerinden de kredi başvurusu alınıyor. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@