Başvuranlar Hemen Alıyor! Halkbank 5 Bin TL Kredi Vermeye Başladı!

Küçük miktarlı acil nakit ihtiyacı hisseden vatandaşlara Halkbank tarafından hemen 5 Bin TL kredi veriliyor. 5 Bin TL kredi nasıl çekilir?

Başvuranlar Hemen Alıyor! Halkbank 5 Bin TL Kredi Vermeye Başladı!

Türkiye'de bazı vatandaşlar küçük miktarlarda nakit ihtiyaçları yaşayabilmektedir. Bu vatandaşlar uzun kredi süreçleri ve ağır şartlar yerine daha basit oluşturulmuş kredi kampanyalşarı ile nakit kredi çekebilecekleri bankaları araştırıyorlar.

Kredi kampanyalarını araştıran vatandaşlar 5 Bin TL gibi düşük miktarlı krediyi en uygun şartlarda ve en hızlı şekilde Halkbank'tan çekebileceklerini görüyorlar. Halkbank'ın KrediMini kampanyası ile müşterilerin başvuru yapması durumunda hemen 5 Bin TL ihtiyaç kredisi veriliyor.

HALKBANK KREDİMİNİ KAMPANYASI

Halkbank tarafından düzenlenen ihtiyaç kredisi kampanyalarının en kullanışlısı olan KrediMini ile müşteriler anında, herhangi bir uzun kredi başvuru süreci ile karşılaşmadan kredi kullanabiliyorlar. KrediMini kredi kampanyası gereği müşteriler en fazla 5 Bin TL tutarında kredi kullanabiliyorlar.

5 Bin TL azami miktarı olan bu kredi tutarının vade süresi de sınırlı tutularak maliyeti düşürülüyor. Uzun vadelerle yüksek maliyetler ödenmesinin engellendiği bu kredi kampanyasının vade süresi maksimum 10 ay olabiliyor. Daha yüksek vade süresi isteyen müşteriler diğer ihtiyaç kredisi kampanyalarına katılmaları gerekiyor.

KREDİMİNİ KREDİ FAİZİ NE KADAR?

Halkbank'ın Kredimini kredi kampanyasının faiz oranı da düşük tutuluyor. Bu kapsamda müşteriler aylık yüzde 1,60 faizle kredi kullanabiliyorlar. Bu faiz oranı ile kullanılan kredinin maliyeti de vade süresinin kısa olması ile oldukça düşük oluyor. Bundan dolayı mbu kredi kampanyasına ciddi sayıda başvuru yapılıyor.

KOLAY ÖDEME SEÇENEKLERİ

Müşteriler Kredimini kredi kampanyası kapsamında Halkbank'tan kredi çektiklerinde bazı ödeme kolaylıkları ile de karşılaşabiliyorlar. Buna göre müşteriler kişiye özel ödeme planı hazırlayabiliyorlar.

Kredimini ile müşteriler kredi geri ödemelerini aylık eşit taksitli yapabildikleri gibi artan taksitli, azalan taksitli, 3 ayda bir eşit taksitli ve serbest ödemeli olarak da yapabilmekteler. Böylelikle her müşteri kendi bütçe durumuna göre bir ödeme planını tercih edebiliyorlar.

5.000 TL HALKBANK KREDİMİNİ HESAPLAMA

Halkbank Kredimi kredi kampanyası kapsamında müşterilere aylık 1.60 kredi faizi uygulanırken 10 ay vadeli 5 Bin TL kredinin aylık taksiti 554 TL olmaktadır. Bu kredinin yıllık maliyet oranının ise yüzde 27 olduğu bildirildi.

kredimini kredi kesaplama

HALKBANK KREDİMİNİ BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

Halkbank'tan KrediMini başvurusu yapıp hemen nakit sorunlarına çözüm arayan vatandaşlar kredi başvuruları hakkında bilgi edinmek istiyorlar. Buna göre müşterilerin Halkbank şubelerine gitmeleri gerekiyor. Halkbank Kredimini başvuruları banka şubeleri tarafından kabul ediliyor.

SONRAKİ HABER