Başvuranlara Kefilsiz, Belgesiz Nakit Destek! Ziraat Bankası 30 Bin TL İhtiyaç Kredisi Kampanyası!

İhtiyaç kredisi kullanmak için maliyet araştırması yapanlar son günlerde Ziraat Bankası'na yoğun ilgi gösteriyorlar. Ziraat Bankası ihtiyaç kredisi kampanyasının şartları nelerdir? 

Finans 28.09.2021 - 18:38 28.09.2021 - 18:49 Engin Uzunoğlu

Nakit problemi yaşayan vatandaşlar kendilerine uygun imkanlarda kredi desteği veren bankaları araştırırken son günlerde Ziraat Bankası ile karşılaşıyorlar. Ziraat Bankası tarafından müşterilere uygun maliyetler ve kolay ödeme seçenekleri ile ihtiyaç kredisi verilmeye başlandı. İhtiyaç kredisi kampanyası ile dikkat çeken Ziraat Bankası bu konuda tercih edilen bir banka oldu. 

ZİRAAT BANKASI İHTİYAÇ KREDİSİ KAMPANYASI ŞARTLARI NELERDİR?

Ziraat Bankası'ndan verilen ihtiyaç kredilerinde müşterilere oldukça cazip imkanlar tanınıyor. Mali açıdan değerlendirme ve karşılaştırma yapıldığında Ziraat Bankası'nın ihtiyaç kredisi kampanyası kapsamında müşterilere farklı imkanlar tanıdığı görülüyor.

Ziraat Bankası ihtiyaç kredisi kampanyası kapsamında müşterilere sağlanan en önemli imkanlardan birisi ödeme seçenekleri konusunda müşterilere ranınan haklar oluyor. Müşteriler kullandıkları ihtiyaç kredilerinin geri ödemelerini esnek ödeme seçenekleri ile planlayabiliyorlar. Bu konuda müşteriler tercih edebilme hakkına sahip oluyorlar. 

24 AY VE 36 AY VADELERLE İHTİYAÇ KREDİLERİ

İhtiyaç kredisi kampanya açıklaması yapan Ziraat Bankası 50 Bin TL'ye kadar olan kredilerde müşterilere 36 aya kadar vade imkanı ve 50 Bin TL'den yüksek kredilerde 24 aya kadar vade imkanı veriliyor. Bu azami vade süreleri BDDK'nın son sınırlamasından dolayı bankalar tarafından bu şekilde uygulanıyor. 

Ziraat Bankası ihtiyaç kredisi kampanyası kapsamında müşterilerden şahsi veya maddi teminat talep edilmektedir. Ayrıca müşterilere ihtiyaç kredisi kullanımında Hayat Sigortası ürünü de sunuluyor. Bu hayat sigortası ürünü kredi kullanımındas oldukça büyük bir öneme sahip oluyor. Müşterilerin kredi vadesi süresinde hayatını kaybetmeleri durumunda yasal mirasçıları kredi borçları ile muhatap olmayabiliyorlar. Bankalar da kredi borçları için müşterilerin yasal mirasçıları yerine sigorta şirketi ile kredi zararlarını tanzim edebiliyorlar. 

ZİRAAT BANKASI 30 BİN TL İHTİYAÇ KREDİSİ TAKSİT HESAPLAMA

ziraat bankası ihtiyaç kredisi maliyet hesaplaması

Ziraat Bankası'ndan ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen müşterilere uygulanan aylık faiz oranı banka tarafından yüzde 1,59 olarak açıklandı. Müşteriler 36 ay vadeli 30 Bin TL ihtiyaç kredisi kullanmak istediklerinde aylık kredi taksit tutarları 1.159 TL oluyor. Vade süresi boyunca her ay ödeme yapmaları gereken Ziraat bankası müşterileri yıllık yüzde 25 oranında bir maliyetle karşı karşıya kalabiliyorlar.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@