Başvuru Ekranı Az Önce Açıldı! Cebinde Parası Kalmayana 10 Ay Vadeli 5 Bin TL Hızlı Kredi Halkbank'ta

Ekonomik dalgalanma ve pandemi vatandaşı maddi sıkıntılara sokarken cebinde parası kalmayana Halkbank hızlı kredi ihtiyaç kredisi kampanyası ile 5 bin TL destek kredisi veriliyor!

Finans 03.09.2021 - 12:24 03.09.2021 - 14:15 Gülcan Özer

Halkın bankası Halkbank bir kere daha tüm şartları zorladı, yeni destek kredisi için başvuru ekranını açtı! Kamu bankaları arasında yer alan Halkbank tarafından başlatılan kampanya kapsamında kısa süreli acil nakit para ihtiyacı olan kişilere kolay onaylı kredi başvuru yapma imkanı sunuldu. 

Halkbank hızlı kredi adı verilen ihtiyaç kredisi kampanyası kapsamında 5 bin liraya kadar olan nakit ihtiyaçları için kredi başvuru formu dolduran kişilere 10 ay vadeli ihtiyaç kredisi desteği sağlanacak. Üstelik kredi çeken kişilere kendi bütçelerine uygun ödeme planı oluşturma imkanı da sunulacak. 

HALKBANK KREDİ MİNİ İHTİYAÇ KREDİSİ PAKETİ İLE HIZLI KREDİ KULLANMA İMKANI! 

Halkbank tarafından kredi mini adı verilen kampanya kapsamında 5 bin liraya kadar olan kredi talepleri için müşterilerine yüzde 1,60 faiz oranı ile ihtiyaç kredisi kullanma imkanı sunuldu. Başlatılan kampanya kapsamında kredi çeken kişilere sunulan en büyük kolaylık ise kredi geri ödemesinin kişinin kendi ihtiyaçlarına göre belirlemesine izin verilmesi oldu. 

Kredi ödemeleri için Aylık eşit taksitli, Artan taksitli, Azalan taksitli, 3 ayda bir eşit taksitli, Serbest ödemeli olmak üzere toplam 5 farklı ödeme seçeneği de sunuldu. 

kredi-mini-kampanyası-halkbank

HALKBANK İHTİYAÇ KREDİSİ BAŞVURUSU NEREDEN, NASIL YAPILIR, DESTEK KREDİSİ NASIL ÇEKİLİR?

Halkbank ihtiyaç kredisi başvurusu için müşterilerine farklı seçenekler sunarken ne yazık ki mini kredi paketinde başvuruları sadece şubelerden alma kararı aldı. Halkbank ihtiyaç kredisi başvurusu için kendinize en yakın Halkbank şubesi üzerinden ihtiyaç kredisi başvuru formu doldurmanız yeterli olacak. 

Aynı gün içerisinde kredisi onaylanan kişilere talep ettikleri tutar ödenirken ödemeler elden yapılabildiği gibi kişinin talep etmesi halinde hesaba da yatırılabiliyor. Pandemi nedeni ile ekonomide yaşanan dalgalanma ve yükselen enflasyon oranları ile artan hayat pahalılığı vatandaşın aylık geliri ile ay sonunu getirmesini zorlaştırırken pek çok kişi yükselen faiz oranlarına rağmen bankalardan kredi çekmeyi tercih ediyor. 

İHTİYAÇ KREDİSİ BAŞVURU ŞARTLARI NELER, KİMLER İHTİYAÇ KREDİSİ ÇEKEBİLİR?

Bankalar ihtiyaç kredisi çekmek isteyen müşterilerinin 18 yaşını doldurmuş olması, aylık belgelenebilir gelire sahip olması ve kredi sicilinin temiz olması şartlarını taşımalarını yeterli kabul ediyor. Ancak kara listede olanlara ya da kredi notu düşük olanlara kredi onayı verilmiyor.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@