Başvuru Onay Bekleme Yok! Acil Para Arayanlara Denizbank'tan 5.000 TL Masrafsız Taksitli Nakit Avans

Denizbank müşterilerine taksitli nakit sağlıyor. 5.000 TL taksitli nakit ödemelerinde masraf ödemesi alınmıyor. Geri ödemeler ise 9 ay vade ve 3 ay erteleme ile 12 ayda tamamlanıyor.

Finans 11.12.2021 - 17:46 11.12.2021 - 17:46 Mustafa Karagöz

Denizbank acil paraya ihtiyacı olan müşterilerine 5.000 TL veriyor. Taksitli nakit hesabı kapsamında sağlanan acil kredi desteği masrafsız olarak hesaplara tanımlanıyor. Online başvuru sonrası hemen kullanılabilen taksitli nakit desteğinde müşteriler geri ödemeleri 3 sonra başlamak kaydıyla 12 ayda tamamlanıyor. Banka sitesinden söz konusu destek için ödeme planını da paylaştı. 

DENİZBANK'TAN ACİL PARA İÇİN TAKSİTLİ NAKİT

Denizbank'ın başlattığı kampanya 31 Aralık tarihine kadar geçerlidir. Bu kampanya kapsamında müşteriler kredi kartından anında Taksitli Nakit Avans kullanabilecekler. Müşterilerine sunulan kredi limiti 5.000 TL'dir. Ancak banka açıklamasında taksitli nakit avansın redi kartının kullanılabilir nakit limiti ile sınırlı olan ürün olduğunu duyurdu. 

Öteleme İmkanı

Müşterilere sunulan bu üründe öteleme imkanı da sunuluyor. Müşteriler taksitli nakit avans kullandıklarında ödemelerini 3 ay sonra yapmaya başlayacaklar. Aralık ayında taksitli nakit avans kullanacaklar ilk ödemelerini mart ayı içinde yapacaklar. 

Geri Ödemelerde İster 6 İster 12 Ay Vade Seçeneği

5.000 TL limitle taksitli nakit avans kullanan müşteriler geri ödemelerini 6 ay yada 12 ay vade ile yapabilecekler. İsteyenler bu vade süreci içerisinde kendilerine uygun olan bir şekilde ödeme tablosu belirleyecekler. 

ERKEN ÖDENEN TAKSİTLİ NAKİT AVANSTA İNDİRİM

Denizbank vadelendirilmiş ancak erken ödenmek istenen nakit avans kullanımlarında indirim uygulanacağını duyurdu. 

Banka resmi sitesinden yapmış olduğu açıklamasında "Taksitli Nakit Avans işleminde vadesi gelmemiş bir veya birden çok taksit ödemesinde bulunulabilir veya borcun tamamı ya da bir kısmı erken ödenebilir. Bu hallerde mevzuata uygun olarak gerekli faiz indirimi yapılır."

Ayrıca Denizbank kullanılan kampanyada taksitlerin eşit tutarlı olduğunu ve ileriki aylarda değişmediğini bildirdi.

MALİYET TABLOSU ÖDEME PLANI

Denizbank'ın başlattığı kampanyadan yararlanmak isteyenler 5.000 TL çekip 12 ay vade ile ödemek istediklerinde aşağıda yer alan tabloya göre ödeme yapacaklar. 

denizbank taksitli nakit avans

KAMPANYAYA KATILMAK İSTEYENLER 

Denizbank'ın sunduğu 5.000 TL'lik kampanyaya katılmak isteyenler başvurularını bankanın şubelerine yada online kanallarına yapabilirler. Banka başvuru işlemlerinin İnternet Bankacılığı, MobilDeniz, DenizKartım, DenizBank şubeleri üzerinden yapılabileceğini açıkladı. Başvuruda bulunacak olanlar son başvuru tarihini dikkate alarak başvurularını tamamlayacaklar. Kampanya için son tarih 31 Aralık 2021.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@