Başvuru Rekoru Kıran Efsane Kampanyada Yeni Gelişme! Ziraat Bankası, Vakıfbank, Halkbank 3 Ay Ötelemeli Destek Kredisi

Devlet bankaları kredi kampanyaları ile bir kere daha gündeme geldi. Destek kredisi başvuru ekranı ile 3 ay ödemesiz dönemli 10 bin TL kredi müjdesi geldi!

Başvuru Rekoru Kıran Efsane Kampanyada Yeni Gelişme! Ziraat Bankası, Vakıfbank, Halkbank 3 Ay Ötelemeli Destek Kredisi

Ziraat Bankası, Vakıfbank ve Halkbank tarafından verilen destek kredileri büyük yankı uyandırmış, devlet bankalarının şubeleri önünde metrelerce kuyruk oluşmuştu. Yaşanan süreçte Merkez Bankası tarafından atılan adımlar sonrasında bankaların kredi faiz oranları ne yazık ki hızla yükselmiş, devlet bankaları da zorunlu olarak kampanyalarını sonlandırılmıştı.

Süreçte ekonomide yaşanan dalgalanma devam ederken devlet bankaları bir kere daha ellerini taşın altına koydu ve müşterilerine 3 ay ödemesiz dönemli ihtiyaç kredisi desteği sağlama kararı aldı. Ziraat Bankası, Halkbank ve Vakıfbank ihtiyaç kredisi faiz oranları ile aylık kredi taksit tutarı ve kredi başvuru bilgileri haberimizde!

ZİRAAT BANKASI İHTİYAÇ KREDİSİ FAİZ ORANLARI İLE 36 AY VADELİ 10 BİN TL DESTEK KREDİSİ BAŞVURU DETAYLARI!

Devlet bankası olmasının yanı sıra aktif büyüklüğü ile Türkiye'nin en büyük bankası olan Ziraat Bankası ihtiyaç kredisi kampanyaları ile adından söz ettirmeye devam ediyor. Asgari ücretliden emeklilere, KOBİ'lerden esnafa kadar farklı pek çok alanda destek kredisi imkanı sunan banka müşterilerinin kötü gününde de yanında olarak desteğini sürdürüyor.

ziraat ihtiyaç kredisi 17 ağustos

Ziraat Bankası tarafından başlatılan ihtiyaç kredisi kampanyası kapsamında kredi çekmek isteyen kişilere 36 ay vadeli yüzde 1,55 faiz oranı ile kredi desteği veriliyor. Emekli olanlara ve maaş müşterisi olan kişilere bu oranla kredi verilirken diğer kişiler için ise yüzde 1,63 faiz oranı uygulanıyor. Ziraat Bankası aylık kredi taksit tutarı ise 36 ay vadeli 10 bin TL ihtiyaç kredisi paketinde 383,56 TL olarak gerçekleşiyor.

Bankaların kredi kampanyalarını takip etmek için;

Android uygulamamız için TIKLAYINIZ

İOS uygulamamız için TIKLAYINIZ

Huawei AppGalerry uygulamamız için TIKLAYINIZ

VAKIFBANK İHTİYAÇ KREDİSİ! KREDİ FAİZ ORANLARI VE DESTEK KREDİSİ DETAYLARI İLE 50 BİN LİRA KREDİNİN AYLIK TAKSİT TUTARI KAÇ TL?

İhtiyaç kredisi çekmek isteyen müşterilerine 125 bin liraya kadar kredi desteği sağlayan Vakıfbank kredi faiz oranları ise yüzde 1,55 seviyesinden başlarken başvuruda bulunan kişinin kredi notuna göre faiz oranı belirleniyor.

vakıfbank-3-ay-ertelemeli-kredi-duyurusu

Vakıfbank ihtiyaç kredisi çekmek isteyen müşterilerine 125 bin liraya kadar kredi limiti tanımlarken 36 ay vadeli 50 bin TL ihtiyaç kredisi aylık taksit tutarı ise bin 917 TL olarak gerçekleşiyor.

vakıfbank-ihtiyaç-kredisi-hesaplama-tablosu-17-ağustos

HALKBANK İHTİYAÇ KREDİSİ KAMPANYASI! İHTİYAÇ KREDİSİ BAŞVURUSU NEREDEN, NASIL YAPILIR?

Halk Bankası ihtiyaç kredisi kampanyası ile müşterilerine 50 bin liraya kadar anında hızlı kredi kullanma imkanı sunuyor. Halkbank ihtiyaç kredisi faiz oranı yüzde 1,63 olarak uygulanırken dosya masrafı ödemek istemeyen kişilerin ise yüzde 1,68 oranı ile kredi çekmesine olanak sağlanıyor.

halkbank-ihtiyaç-kredisi-17-ağustos

Halkbank ihtiyaç kredisi çekmek isteyen kişiler başvurularını Bireysel İnternet Şubesi, Dialog, Mobil Bankacılık ve Halkbank internet sitesi üzerinden yapabilecekler. Yine tüm Halkbank şubeleri üzerinden de ihtiyaç kredisi başvurusu kabul edilecek. Gerekli koşulları taşıyan kişiler aynı gün içerisinde kredilerini kullanabilecekler.