Başvuru Yapan Nakit Desteğini Hemen Alıyor! 863 TL Taksitle 20 Bin TL İhtiyaç Kredisi QNB Finansbank'ta!

QNB Finansbank ihtiyaç kredisi aylık faizi yüzde kaç? QNB Finansbank'tan 20 Bin TL ihtiyaç kredisi kaç TL taksitle çekilebilir? QNB Finansbank 3 ay ertelemeli ihtiyaç kredisi nasıl kullanılır?

Başvuru Yapan Nakit Desteğini Hemen Alıyor! 863 TL Taksitle 20 Bin TL İhtiyaç Kredisi QNB Finansbank'ta!

Türkiye'de ekonomik göstergelerde meydana gelen bozulmalar çok sayıda vatandaşın acil nakit ihtiyacı içerisine girmesine nedne oldu. Vatandaşlar finansal durumlarını toparlayabilmek için ek kaynaklara erişmek durumunda kaldılar. Mevcut ekonomik durumları gereği bu kaynakları temin edemeyenler bankaların ihtiyaç kredisi kampanyalarına yöneldiler. Bankalar çeşitli maliyetleri ödemeleri şartıyla vatandaşlara ihtiyça kredisi imkanı sağlayarak ek kaynak sorunlarını çözüyorlar.

QNB FİNANSBANK İHTİYAÇ KREDİSİ İLE NAKİT DESTEĞİ DAĞITIYOR

Türkiye'de en çok ihtiyaç kredisi kullandıran bankalardan birisi de QNB Finansbank olarak biliniyor. Bu banka müşterilerine uygun faiz ile ihtiyaç kredisi verme niteliği ile nam yapmıştı. Hatta ihtiyça kredisi aylık faiz oranı açısından kamu bankalarından dahi daha düşük faizlerle müşterilere kredi kullandırılıyordu. Lakin yaşanan ekonomik gelişmelerin ardından QNB Finansbank'ın ihtiyaç kredisi aylık faizleri kamu bankalarının faizlerinin üzerine çıktı. Yine de şu anda en düşük faizle ihtiyaç kredisi kullandıran özel banka unvanını QNB Finansbank taşımaya devam ediyor.

QNB Finansbank müşterileri ihtiyaç kredisi kullanmak istemeleri halinde bazı özel imkanlara da sahip olabiliyorlar. Bunlardan birisi de 3 ay erteleme imkanı oluyor. Müşteriler ihtiyaç kredisi kullandıktan sonra ilk 3 ay boyunca herhangi bir ödeme yapmıyorlar. Bankaya bu süreçte tek kuruş ödemeyen müşterilerin kredi taksitleri bu 3 aylık ödemesiz dönemin ardından başlıyor. Müşterilerin ödemesiz geçirdikleri bu süre ise ihtiyaç kredisinin vade süresinden düşürülüyor. 3 ay erteleme imkanından sadece talep eden müşteriler yararlanabiliyorlar.

QNB Finansbank müşterileri ihtiyaç kredilerini 36 aya kadar vade ile kullanabiliyorlar. Ancak bu konuda BDDK koymuş olduğu sınırlamalar belirleyici oluyor. Müşteriler 36 ay vade imkanından sadece 50 bin TL'ye kadar olan ihtiyaç kredileri için yararlanabiliyorlar. Müşterinin ihtiyaç kredisi için talep ettiği limin 50 Bin TL ile 200 Bin TL arasında olursa o zaman en fazla 24 ay vade imkanı veriliyor. Ayrıca 100 Bin TL'Nin üzerindeki ihtiyaç kredilerine en fazla 12 ay vade yapılabiliyor.

20 BİN TL İHTİYAÇ KREDİSİ MALİYET HESAPLAMASI

finansbank 20 bin tl ihtiyaç kredisi-1

QNB Finansbank'tan ihtiyaç kredisi kullanan müşterilere aylık yüzde 2,09 oranında kredi faizi uygulanıyor. 36 ay vadeli 20 Bin TL ihtiyaç kredisi çekenler bankaya her ay 863 TL kredi taksiti ödüyorlar.

Emlak365.com