Başvuru Yapanlara Ziraat Bankası'ndan Taksitle Faizsiz 5 Bin TL!

Ziraat bankası müşterilerine faizsiz bir şekilde 5 Bin TL kullanma imkanı veriyor. İşte kaçırılmayacak bir fırsatı sunan Ziraat Bankası'nın faizsiz 5 Bin TL kampanyası...

FİNANS 22.07.2021 - 12:13 25.07.2021 - 11:25 Engin Uzunoğlu

Bankalar dönem dönem müşterilerine faizsiz kredi gibi imkanlar sunmaya devam ediyorlar. Bu bankalar arasında Ziraat Bankası da bulunuyor. Ziraat Bankası müşterileri herhangi bir faiz ödemeden 5 Bin TL kullanma imkanını değerlendirebiliyorlar. 

FAİZSİZ 5 BİN TL!

Ziraat Bankası tarafından yapılan resmi açıklamaya göre her müşteriye 5 Bin TL'ye kadar limit tanımlanıyor. Bunu kullanan müşteriler herhangi bir şekilde faiz ödemesi yapma durumu ile karşı karşıya kalmıyorlar. 

Ziraat Bankası Faizsiz Sonradan Taksitlendirme kampanyası ile 5 Bin TL kullanan müşteriler 31 Temmuz'a kadar bu imkandan yararlanabiliyorlar. 

4 TAKSİTTE GERİ ÖDEME FIRSATI

Ziraat Bankası müşterilerine 250 TL ile 5 Bin TL arasındaki tutarlarda faizsiz taksitlendirme fırsatı veriliyor. Bu fırsatı değerlendirmek isteyen müşteriler bunu çeşitli alışverişlerinde kullanabiliyorlar. Ayrıca bu kampanya ile müşteriler faizsiz olarak kullandıkları 5 Bin TL'yi 4 taksitte geri ödeyebiliyorlar. 

İŞLEM EKSTREYE YANSIMAMALI

Ziraat Bankası'nın kampanyası olan Sonradan Faizsiz Taksitlendirme için bazı önemli ayrıntılar bulunuyor. Bu imkandan yararlanmak için Ziraat Bankası kredi kartı üzerinden işlem yapılması gerekiyor. Yapılan işlemin ekstreye yansımaması ilk şart olarak duyuruldu. Ekstreye yansıyan tutar için faizsiz taksitlendirme işlemi yapılamıyor. 

Faizsiz taksitlendirme imkanından yararlanabilmek için yasal taksitlendirmeye izin verilen sektörlerde alışveriş yapılması gerekiyor. Yasal taksitlendirme yapılmayan bir ürünün satın alınması halinde taksitlendirme işlemi yapılamıyor. 

Ziraat Bankası Bankkart'ın kredi kartı özelliğini kullanan müşteriler tüm bu imkanlardan yararlanma hakkı elde ediyorlar. 

ziraat bankası faizsiz 5 bin tl veriyor

KREDİ KARTI BORCU OLANLAR DİKKAT!

Ziraat Bankası tarafından yapılan açıklamaya göre kredi kartı borcu olan ve gecikmeye giren müşterilere faizsiz sonradan taksitlendirme imkanı tanınmıyor. Bu müşteriler diğer bankacılık işlemlerine aynı şekilde devam edecekler. 

FAİZSİZ TAKSİTLENDİRME NASIL YAPILIR?

Ziraat Bankası faizsiz taksitlendirme işleminin süreçleri iyi bir şekilde takip edilmelidir. Öncelikle müşteriler bu yönde taleplerini Ziraat Bankası'na iletiyorlar. Talebi alan banka bu talebin hesaplara uygun olup olmadığını inceledikten sonra onay vererek süreci tamamlıyor. 

Ziraat Bankası dışındaki bankaların üye iş yerleri üzerinden yapılan işlemlerin Ziraat Bankası'na aktarılmasında bazen süre sıkıntısı yaşanabiliyor. Ekstre dönemi bu nedenle geçilmiş oluyor. Haliyle de faizsiz taksitlendirme işlemi uygulanamayabiliyor. 

Öte yandan Ziraat Bankası faizsiz sonradan taksitlendirme işlemi bankanın internet bankacılığı hizmeti üzerinden yapılabiliyor. 

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@