Başvurular Bugün Başladı! TOKİ Kars Merkez, Bitlis Beşminare, Bursa Nilüfer İrfaniye Mahallesi Toplu Konut Projesi

TOKİ Türkiye Geneli Satış Listesi Eylül 2021 programı kapsamında bugün 3 ilde yeni ucuz konut satış ilanları için başvuruları kabul etmeye başladı. İşte TOKİ konut projeleri listesi!

Toki 06.09.2021 - 12:20 06.09.2021 - 12:22 Gülcan Özer

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı TOKİ yeni konut satış ilanları için duyuruları yayımlamaya devam ediyor. Bu kapsamda başvuruları 6 Eylül 2021 Pazartesi günü yani bugün itibari ile başlayacak yeni konut projeleri açıklandı. 

Aralarında Kars, Bitlis ve Bursa illerinin yer aldığı 3 ilde ucuz konut satışları için başvurular başladı. Yükselen konut kredisi faiz oranları nedeni ile vatandaş konut kredisiz taksitle ev satışı yapan TOKİ projelerini artık daha yakından takip ederken kurum yeni satış ilanlarını kademeli olarak duyuruyor. 

TOKİ KARS MERKEZ ATATÜRK MAHALLESİ VE BAYRAMPAŞA MAH. KENTSEL DÖNÜŞÜM PROJESİ İÇİN BAŞVURULAR BAŞLADI! 

TOKİ bir yandan ucuz konut projeleri üretmeye devam ederken bir yandan da kentsel dönüşüm projelerini destekliyor. Bu projeler arasında yer alan TOKİ Kars Merkez Atatürk Mahallesi ve Bayrampaşa Mahallesi kentsel dönüşüm projesi kapsamında üretilecek olan : 2+1 konut 58 adet ,3+1 konut 51 adet ,4+1 konut 35 adet ,4+1 Dublex konut 58 adet konut için başvurular bugün itibari ile başladı. 

17 Eylül 2021 tarihi itibari ile sona erecek olan başvurular Halkbank Kars şubeleri üzerinden ve 16 Eylül tarihine kadar e Devlet üzerinden kabul edilecek. En düşük konut satış fiyatı 248 bin lira olarak belirlenirken en düşük konut peşinatı ise 24 bin 802 TL olarak uygulanacak. 

kars-toki-fiyat-listesi

TOKİ  BİTLİS MERKEZ BEŞMİNARE MAH. 1. ETAP 317 KONUT 1 ADET TİCARET MERKEZİ ALT GELİR GRUBU TOPLU KONUT PROJESİ 

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı TOKİ 21 adet 2+1 konut için satış duyurusu yayımladı. Yayımlanan yeni ilan kapsamında 21 adet 2+1 konut için son başvuru tarihi 17 Eylül olarak ilan edilirken başvuru bedeli ise 1000 TL olarak açıklandı. TOKİ Bitlis konut projesi için başvuru Halkbank Bitlis şubeleri üzerinden kabul edilirken 16 Eylül tarihine kadar isteyen kişiler e Devlet üzerinden de başvuru yapabilecekler. 

bitlis-beş-minare-toki-evleri

TOKİ BURSA İLİ NİLÜFER İLÇESİ İRFANİYE MAH. 246 ADET KONUT VE 24 ADET DÜKKAN ALT GELİR GRUBU TOPLU KONUT UYGULAMASI 

Bursa Nilüfer İrfaniye Mahallesi TOKİ konut projesi için 2+1 konut tipinde üretilen 36 adet daire için başvurular bugün itibari ile başlarken 10 Eylül 2021 tarihi itibariyle sona erecek. Satışa sunulan konuttan fazla başvuru yapılması durumunda başvuru sahipleri arasında kura çekilişi 16 Eylül tarihinde yapılacak. TOKİ başvuruları Halkbank Bursa şubeleri üzerinden kabul edilecek.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@