Başvurular E-Devlet ve Şubelerden Yapılacak! Tüm Emeklilere 1.750 TL Nakit Desteği

Şekerbank Emekli Desteğini 1.750 liraya yükseltti. Şekerbank emekli maaş promosyonu kampanyası ile emeklilere yüksek ek kazanç imkanı sundu. Emeklilere özel maaş promosyonu kampanyası detayları!

Finans 29.11.2021 - 19:20 29.11.2021 - 19:20 Gülcan Özer

Ülkemizin köklü bankalarından biri olan Şekerbank, özellikle emekliler arasında bir hayli popüler. Emeklilere, onların ihtiyacı olan her türlü hizmeti en uygun koşullar altında sunan Şekerbank, bu yapısı ile uzun yıllardan beri emeklilerin en yakın dostlarından biri.

Şekerbank, 1.750 TL nakit ödeme avantajı ile emeklilerin gönlünü bir kez daha kazanacağa benziyor. 1.750 TL nakit ödeme ile ilgili tüm ayrıntılar haberimizin devamında. Şekerbank, emekli müşterilerine verdiği promosyon tutarını 1.750 TL’ye kadar çıkardı. 3 yıl boyunca emekli aylığını Şekerbank’tan alma sözü veren emekliler, 1.750 TL’ye varan nakit ödeme avantajından yararlanabiliyor.

1.750 TL’ye Varan Nakit Ödeme, 3 Ay Ertelemeli Kredi İmkânı ve Daha Fazlası Şekerbank’ta

Emekli aylığı 1.500 TL’nin altında olan Şekerbank emeklileri, maaşlarına karşılık 1.250 TL nakit promosyon alırken maaş tutarı 1.500 TL ile 2.500 TL arasında olan (2.499 TL’ye kadar) emeklilere 1.500 TL ödeme yapılacak. Maaşı 2.500 TL ya da daha yüksek olan emekliler ise tamı tamına 1.750 TL emekli promosyon desteği alacak.

Maaş taşıma işlemleri Şekerbank şubelerinden ve e-devlet üzerinden gerçekleştirilmekte. E-devlet şifresi olan vatandaşlar, emekli maaşı taşıma menüsünü kullanarak maaşlarını Şekerbank’a taşıyabiliyor. Daha sonra verilecek 3 yıllık taahhüt ile beraber promosyon hakkından yararlanabiliyorlar.

Şekerbank müşterilerini Şekerbank’ta bekleyen tek avantaj promosyonla sınırlı değil. Emeklilere özel kredi oranları, 3 ay ertelemeli kredi fırsatı, tüm kanallar üzerinden ücretsiz havale ve EFT hakkı, diğer bankalardan da ücretsiz para çekme gibi birçok avantaj Şekerbank tarafından emeklilere özel olarak sunuluyor.

emekli promosyonu

Emekli maaşını almak için şubeye gelemeyen emeklilerin maaşları, her ay yetkili kişilerce evlerine kadar teslim ediliyor. Şekerbank, emekli müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek adına 444 0 344 numaralı emekli destek hattını kurdu. Emekliler, maaşları ile ilgili tüm sorunlarını bu numarayı arayarak çözüme kavuşturabiliyor.

Ayrıca şubeye gelen emekli maaş müşterileri, T.C kimlik numaralarını sisteme girerek sıra numarası aldıklarında öncelikli sıra alma hakkı kazanıyor. Avantajlarla dolu Şekerbank dünyasına adım atmak istiyorsanız siz de emekli aylığınızı 3 yıllık anlaşma gereğince Şekerbank’a taşıyabilir, emeklilere özel sayısız avantajdan ek bir ücret ödemeden kolayca yararlanabilirsiniz.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@