Bayram Dönüşü Paraya İhtiyacı Olanlara Tek SMS İle Kefilsiz, Masrafsız, Faizsiz Kredi!

Pandemi nedeni ile uzun bir aradan sonra ilk kez kısıtlamasız geçen bayram cepleri yordu. Yapılan yoğun harcamalar için faizsiz kredi desteği geldi!

Finans 23.07.2021 - 10:10 25.07.2021 - 11:24 Gülcan Özer

Pandemi nedeni ile yaklaşık 2 senedir hep zorunlu kısıtlamalara takılan bayram kutlamaları buruk geçiyordu. Bu sene aşılamanın başlaması ile Kurban Bayramı için kısıtlama kararı alınmazken hafta sonu tatilleri ile birleştirililen Kurban Bayramı tatilinin 9 gün olması da sevinç yaratmıştı. 

Büyük bir hareketlilik yaşanan Kurban Bayramında harcamalarda patlama yaşadı. Vatandaşların tatil beldelerine akın etmeleri, köylere ve yaylalara gidişler, şehirde kalanların ise mesire alanlarına akın etmeleri harcamaları arttırdı. Zorlanan bütçeler ise bankalardan faizsiz kredi desteği geldi. 

FİBABANKA FAİZSİZ ALIŞVERİŞ KREDİSİ DESTEĞİ MÜJDESİ VERDİ! 

Faizsiz kredi veren bankalar arasında yer alan Fibabanka alışveriş yapmak isteyen müşterilerine farklı pek çok seçenek sundu. Alışveriş yapmak isteyen ancak bayram sonrası nakit para sıkıntısı yaşayan kişilere Vatan Bilgisayar ile alışveriş kredisi veren Fibabanka bu kredi paketinde 24 aya kadar vadeli ve sıfır faizli kredi verecek. 

Özellikle de telefon ve bilgisayar almak isteyen kişilere büyük fırsat sunan Fibabanka tek SMS ile anında kolay kredi veriyor. 

faizsiz-kredi

SMS İLE FAİZSİZ VATAN BİLGİSAYAR KREDİSİ BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

Vatan Bilgisayar Fibabanka ihtiyaç kredisi başvurusu için cep telefonunuzun kısa mesaj bölümünden büyük harflerle VATAN yazıp bir boşluk bırakın. Sonra 11 haneli kimlik numaranızı yazın. Oluşturduğunuz bu kısa mesajı 3422 numarasına SMS gönderin. 

Başvrurunuzun ardından kısa sürede onay mesajı gönderilmekte olup onaylanan kredi başvurusu ile beraber en yakın Vatan Bilgisayar şubesine giderek alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. 

İnternettten Vatan Bilgisayar sitesi üzerinden yapılan alışverişlerde ise firmanın internet sitesinden yapılan alışverişin ardından sepette ödeme bölümünde Fibabanka kredisi ile Öde seçeneğinin tıklanması yeterli olacaktır. 

DİĞER FAİZSİZ KREDİ SEÇENEKLERİ NELER?

Arçelik alışveriş kredisi ile faizsiz, masrafsız, 40 bin liraya kadar 15 ay vadeli kredi, 

Beko alışveriş kredisi ile faizsiz, masrafsız, 40 bin liraya kadar 15 ay vadeli kredi, 

CarrefourSA Elektronik Kredisi ile 40 bin liraya kadar 18 ay vadeli faizsiz, masrafsız kredi,

Bosh Alışveriş kredisi ile 15 ay vadeli faizsiz kredi, 

Petrol ofisi kredisi ile faizsiz, masrafsız 2 ay vadeli kredi, 

Samsung kredisi ile faizsiz, masrafsız, anında 40 bin liraya kadar 15 ay vadeli kredi desteği sağlanmaktadır.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@